X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Doğum Günü Hediyesi Balonlu Minyatür Bahçe
Doğum Günü Hediyesi Balonlu Minyatür Bahçe
Doğum Günü Hediyesi Balonlu Minyatür Bahçe
Doğum Günü Hediyesi Balonlu Minyatür Bahçe
Doğum Günü Hediyesi Balonlu Minyatür Bahçe
Doğum Günü Hediyesi Balonlu Minyatür Bahçe

Doğum Günü Hediyesi Balonlu Minyatür Bahçe

124,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139087
Tavsiye Et >
60 karakter yazabilirsiniz.
60 karakter yazabilirsiniz.

Canlıları seven arkadaşa doğum günü hediyesi olarak buna uygun bir hediye almak istiyorsanız eğer Doğum Günü Hediyesi Balonlu Minyatür Bahçe hediye seçeneğini tercih edere arkadaşa doğa canlısı bir hediye takdim edebilirsiniz. Arkadaşıma hediye ne alabilirim diyenlerin asla kaçırmaması gereken özel bir armağan olan Doğum Günü Hediyesi Balonlu Minyatür Bahçe, Hediye Fabrikası tarafından kişiye özel olarak üretilmektedir. Özellikle doğum günü sürprizleri erkeğe özel olarak hazılanmalıdır. Erkek arkadaşa doğum günü için özel olarak hazırlatabileceğiniz hediyelerin en güzeli olan bu minyatür bahçe ile erkek arkadaşınızla aranızdaki samimiyeti güçlendireceksiniz.

Bu bakımdan en güzel hediye erkek seçeneklerinden biri olan Doğum Günü Hediyesi Balonlu Minyatür Bahçe, erkek arkadaş için çok anlamlı bir armağan olacaktır. Evinde ya da iş yerinde bakacağı bu minyatür bahçe arkadaşa her daim sizi hatırlatacaktır. Arkadaşa hediye olarak alınabileceği gibi sevgili hediyeleri erkek hediyesi olarak da alabileceğiiz Doğum Günü Hediyesi Balonlu Minyatür Bahçe ile sevgiliye unutamayacağı bir doğum günü yaşatacaksınız. Erkek sevgiliye doğum günü için ne hediye alınır diye kara kara düşünmeye artık hiç gerek yok!

Bütün bunların yanı sıra bayan eşe doğum hediyeleri olarak da doğ sevgisi üzerine kurulu olan bu minyatür bahçeyi sipariş edebilir ve doğum için eşe anlamlı bir hediye vermiş olursunuz. Bayan veya erkek farketmeden sipariş edebileceğiniz unisex bir ürün olan Doğum Günü Hediyesi Balonlu Minyatür Bahçe ile sevgiliyi ne kadar çok sevdiğinizi ona en güzel şekilde göstereceksiniz. Bu anlamda hamilelere hediyeler arasından en çok tercih edilen ürünlerden biri olan ve eşinize canlı sevgisini aşılayacak olan Doğum Günü Hediyesi Balonlu Minyatür Bahçe eşinize mükemmel bir hediye tercihi olacaktır.

Hediye Fabrikası tarafından kişiye özel isim baskısıyla hazırlanacak olan en güzel doğum günü hediyesi olan Doğum Günü Hediyesi Balonlu Minyatür Bahçe Hedye Fabrikası'nda özel avantajlarla sizleri bekliyor. Arkadaşa, sevgiliye, anne ve babaya doğum günü için kesinlikle tercih etmeniz gereken tamamen doğa yanlısı bir hediye olacaktır. Daha fazla beklemeden bu ürünü hemen sipariş edin!

Doğum Günü Hediyesi Balonlu Minyatür Bahçe'yi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kap : özel tasarım seramik saksı en : 15, boy : 15, yükseklik : 6 (cm)

  • Sukulent bakımı : iç ortamda sukulent bitkileri sprey yöntemiyle haftada 2 defa sulanmalıdır.Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uçlarından budanabilir..

  • Sukulentlerin uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir. Ayrıca sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz(bitkilerinizi klordan korumalısınız).

  • Sipariş ettiğiniz ürünlerle görseldeki ürünlerin aksesuarları aynıdır.

  • Doğal olan organik malzemelerde ise ufak farklılıklar gösterebilir.

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.