X
Hediye Fabrikası » Kardeşe Hediye » Doğum Günü Hediyesi 3 Boyutlu Led Lamba
Doğum Günü Hediyesi 3 Boyutlu Led Lamba
Doğum Günü Hediyesi 3 Boyutlu Led Lamba
Doğum Günü Hediyesi 3 Boyutlu Led Lamba
Doğum Günü Hediyesi 3 Boyutlu Led Lamba
Doğum Günü Hediyesi 3 Boyutlu Led Lamba
Doğum Günü Hediyesi 3 Boyutlu Led Lamba
Doğum Günü Hediyesi 3 Boyutlu Led Lamba
Doğum Günü Hediyesi 3 Boyutlu Led Lamba

Doğum Günü Hediyesi 3 Boyutlu Led Lamba

119,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139282
Tavsiye Et >
15 karakter yazabilirsiniz.
15 karakter yazabilirsiniz.
10 karakter yazabilirsiniz.

Arkadaşa veya sevgiliye doğum günü için farklı ve oldukça kullanışlı bir hediye alarak onları şaşırtmak istiyorsanız eğer Doğum Günü Hediyesi 3 Boyutlu Led Lamba hediye seçeneğini çok beğeneceksiniz. Üzerinde yer alan mutlu yıllar yazısı, tarih ve isim baskısı ile hediye sahibinin kendisini oldukça özel hissetmesini sağlayacak olan bu hediye sayesinde sevdiklerinize vermiş olduğunuz değeri onlara en güzel şekilde göstermeyi başaracaksınız. Özellikle doğum gününde sevgiliye alınacak en güzel hediyeler nelerdir diye kara kara düşünüyorsanız Doğum Günü Hediyesi 3 Boyutlu Led Lamba sevgili tarafından çok beğenilecek bir ürün olacaktır.

Cam üzerine baskı yapılarak hazırlanan bu led lamba tıpkı ahşap üzerine fotoğraf baskı gibi çok beğenilecek fakat aynı zamanda oldukça farklı bir ürün olacaktır. Hediye sahibi dilerse evinde dilerse de iş yerinde sergileyeceği bu hediyeye baktıkça sizi ne kadar çok sevdiğini düşünecek! Bu anlamda en güzel cam hediye seçeneklerinden biri olan Doğum Günü Hediyesi 3 Boyutlu Led Lamba ile sevgiliyi veya arkadaşı son derece mutlu edeceksiniz. Led lambası ile göz kamaştıran ve kalitesi ve şıklığıyla dikkatleri üzerine çeken farklı ve oldukça kullanışlı bir ürün olacağına emin olabilirsiniz. Sevdiklere kesinlikle alınması gereken anısal değere sahip bir hediye olan Doğum Günü Hediyesi 3 Boyutlu Led Lamba Hediye Fabrikası tarafından özel olarak hazırlanmaktadır.

Sevgili veya arkadaş haricinde çocuğa hediye seçenekleri arasında da yer alan Doğum Günü Hediyesi 3 Boyutlu Led Lamba, çocuğunuz için de oldukça güzel ve farklı bir hediye olacaktır. Çocuğa doğum günü hediyesi ne alınır diye kara kara düşünüyor fakat ne hediye alacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız doğum günü için ona gönül rahatlığıyla Doğum Günü Hediyesi 3 Boyutlu Led Lamba'yı sipariş edebilir ve çocuğunuzu şımartabilirsiniz.  O halde daha fazla beklemeden sevdiklere sen de farklı hediye al ve onları son derece şaşırt! Sevgiliye doğum günü hediyesi olarak alınabileceği gibi aynı zamanda sevilen arkadaşa da sipariş edebileceğiniz Doğum Günü Hediyesi 3 Boyutlu Led Laöba, çocuğa hediye olarak da kesinlikle alınması gereken ürünler arasında yer almaktadır.

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Akrilik levha (Üst bölüm) kırılmaz şeffaf malzemenin lazer kesim ile işlenmesi ile hazırlanmıştır.
  • Alt kaidesi masif ahşaptır 14 cm x 3 cm ölçüsündedir.
  • Akrilik Levha 22,5 x 14 cm ölçülere sahiptir 4mm kalınlığındadır.
  • Alt ahşap kaide ile toplam ölçüsü 24 cm x 14 cm.
  • Güçlü led lambası Sarı renk vermektedir.
  • Evinizde, ofisinizde dekoratif amaçlı veya gece lambası olarak da kullanabilirsiniz.
  • Usb girişi sayesinde masaüstü bilgisayar, laptop ve powerbank ile çalışmaktadır.

Doğum Günü Hediyesi 3 Boyutlu Led Lamba özenle paketlenerek gönderilmektedir.

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.