X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Kişiye Özel Powerbank » Doğum Günü Hediyesi 13000 mAh Harici Şarj
Doğum Günü Hediyesi 13000 mAh Harici Şarj
Doğum Günü Hediyesi 13000 mAh Harici Şarj
Doğum Günü Hediyesi 13000 mAh Harici Şarj
Doğum Günü Hediyesi 13000 mAh Harici Şarj
Doğum Günü Hediyesi 13000 mAh Harici Şarj

Doğum Günü Hediyesi 13000 mAh Harici Şarj

149,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138792
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Arkadaşa doğum günü hediyesi ne alabilirim diye düşünenlere çok özel bir hediye önerimiz var! Doğum Günü Hediyesi 13000 mAh Harici Şarj aleti seçeneğini doğum günü hediyesi olarak teknolojik arkadaşa armağan edebilir ve aranızdaki iletişimin her daim sürmesini sağlayabilirsiniz. Teknoloji dünyasıyla birlikte her şeyimiz olan telefonların en çok ihtiyaç duyduğu aletlerden biri olan taşınabilir şarj aleti, hediye sahibi tarafından çok beğenilecek kullanışlı bir armağan olacaktır. Bu anlamda eğer kişiye özel doğum günü malzemeleri arayışı içerisindeyseniz, Doğum Günü Hediyesi 13000 mAh Harici Şarj hediye seçeneği, tam aradığınız hediye lacaktır.

Öte yandan eşinize doğum günü hediyesi almayı düşünüyorsanız, onunla iletişiminiz asla kesilmesin diye isim baskılı kişiye özel Doğum Günü Hediyesi 13000 mAh Harici Şarj hediyesini sipariş edebilirsiniz. Bu bakımdan eşe hediye olarak alınabilecek en kullanışlı ve şık tasarıma sahip kişiye özel hediye tercihlerinden birini yapmış olacaksınız. Kadınlara olduğu gibi erkek sevgiliye yapılabilecek hediyeler arasında da yer alan Doğum Günü Hediyesi 13000 mAh Harici Şarj seçeneği ile teknolojik erkek sevgiliyi çok mutlu edeceksiniz. Kullandıkça sizi ne kadar çok sevdiğini düşünecek olan erkek sevgiliye kesinlikle alınması gereken armağanlardan biridir. Çünkü sevgiliye doğum günü hediyeleri erkek için oldukça önemlidir. Bu yüzden erkek sevgiliye doğum günü hediyesi olarak teknolojik bir hediye almak onu daha önce hiç olmadığı kadar mutlu eder!

Hediye Fabrikası tarafından isim baskısı yapılarak oluşturulan kişiye özel bir hediye seçeneği, Doğum Günü Hediyesi 13000 mAh Harici Şarj aleti hediyesi ile sevdiklerinizle aranızdaki iletişim bir daha asla kopmayacak. Doğum günü hediyesi olarak arkadaşa, sevgiliye ya da herhangi bir aile bireyine alabileceğiniz bu anlamlı hediye, Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor. Daha fazla beklemeyin!

Doğum Günü Hediyesi 13000 mAh Harici Şarj'ı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Powerbank ölçüleri: en 7 cm boy 14 cm

  • Powerbank malzeme: Beyaz renkli, şık dokulu sert plastik

  • Harici Şarj cihazı dijital göstergelidir ve şarj durumunu %lik olarak verir.

  • Powerbank kapasite:13000 mAh (%100 dolu durumda tahmini olarak ortalama 4-5 defa tam şarj eder)

  • Ürünlerimiz ücretsiz olarak kişiye özel baskısı yapılır ve şık hediye kutusu ile paketlenerek gönderilmektedir.

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.