X
Hediye Fabrikası » İlginç Ürünler » Doğruluk mu Cesaret mi - 2
Doğruluk mu Cesaret mi - 2
Doğruluk mu Cesaret mi - 2
Doğruluk mu Cesaret mi - 2
Doğruluk mu Cesaret mi - 2
Doğruluk mu Cesaret mi - 2
Doğruluk mu Cesaret mi - 2

Doğruluk mu Cesaret mi - 2

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F129525
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Şişe çevirmece oyununu hepimiz biliriz. Hatırlayamayanlar için biraz bahsedelim. Bir kaç kişi, pet şişe ve müsait bir ortam gerektiren bir oyundur.
Kişiler ortayı boş bırakıp yuvarlak oluşturacak şekilde karşılıklı otururlar, şişenin kapak kısmı doğruluk diğer kısmı ise cesarettir, şişe çevrilir ve kime ne denk gelirse onu uygulamak zorunda kalır.
Doğruluk gelene soru sorulur, cesaret gelene istenilen eylemi yaptırırsınız.

''Peki doğruluk mu cesaret mi? '' nedir? şişe çevirmece oyununun daha modern halidir.

Şişe çevirmeye son! Sıra size geldiğinde ne soru soracağım diye düşünmenize gerek yok, sorduğunuz sorunun aynısının size sorulması diye bir şey yok!
En önemlisi de ayıp olur diye utandığınız ve bu yüzden soru soramama gibi bir durum artık yok! Yapmanız gereken tek şey zarları atıp oyuna başlamanız, kartlar sizi yeterince eğlendirecek.

Doğruluk mu cesaret mi oyunu ile doğruları söyleyebileceğiniz ve cesaretinizi kanıtlayabileceğiniz bir ortam içerisinde bulunacaksınız.
Oyun içerisindeki flört kartları ile de karşı cinsle yakınlaşabilirsiniz.

Çılgınlar gibi eğlenmek istiyorsanız ortamı kurun ve oyuna başlayın! Hayatınız boyunca en eğlenceli günlerinizden birisini yaşayın.
Cesaret kartları ile eğlencenin doruklarına ulaşın.İster arkadaşınıza striptiz yaptırın isterseniz de diğer arkadaşlarınızı birbiriyle öpüştürün ve dahası için oyuna sahip olun.

Oyun içeriğinde ki kartların geneli cinsel içeriklidir. Oyun içeriğinde 2 çeşit kart bulunmaktadır.(Doğruluk ve Cesaret kartları)
Doğruluk ve cesaret kartları ile oynarsanız +18 ibaresine göre hareket ediniz. Sadece sözel olarak bir flört aşaması istiyorsanız cesaret kartlarını eleyebilirsiniz.

Oyun minimum 3 kişiyle oynanır, eğlence garantilidir. Komik ve erotik bir gün geçirmek isteyenlerin tercihi.

Oyunun en iyi tarafı ise soru ve yaptırımlardır. ''Biriyle sevişirken başkasını düşünür müsün?'' ''Yaşadığın en kötü seks deneyimini anlat? '' gibi soru kartları, '' Üstünü çıkarsın. Çıkarmışsa yeni kart çek.'' ''Karşı cinsten senin seçtiğin birisiyle 5 dakika seksi bir şekilde dans etsin'' gibi de yaptırım kartları bulunmaktadır.

Oyuncu zarları atar ve oyun başlar, oyun tahtasında ilerler ve doğruluk ya da cesaret mi olduğunu ve aktörün kim olduğu belirlenir.
Oyun tahtasında ki sarı noktalı haneler cesaret, kırmızı noktalı haneler ise doğruluk kartlarını ifade eder.
Bu hanelerde oyuncu profilleri de vardır, kime geliyorsa ona doğruluk ya da cesaret kartlarından dilediğini sorup dilediği yaptırımı uygulayabiliyor.

Daha ne duruyorsunuz?

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.