Hediye Fabrikası » Mutfak Ürünleri » Doğal Bambudan Mutfak Hediyesi Ekmek Dolabı
Doğal Bambudan Mutfak Hediyesi Ekmek Dolabı
Doğal Bambudan Mutfak Hediyesi Ekmek Dolabı
Doğal Bambudan Mutfak Hediyesi Ekmek Dolabı

Doğal Bambudan Mutfak Hediyesi Ekmek Dolabı

89,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137026
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Yeni eve hediye olarak ne alınır düşüncesine kapıldıysanız ve henüz ne hediye alacağınıza karar veremediyseniz önerimizi dikkate alın deriz!

Günlük yaşamda en çok tüketilen gıdalardan biri olan ekmeklerin tazeliği kadar hijyeni de oldukça önemlidir. Ekmeklerin sağlıklı koşullarda saklanması sağlık açısından büyük önem taşır. Sağlıkla saklanan ekmekler tazeliğini korur ve size sofralarınızda tazelikle eşlk eder. Günümüzde ekmekleri saklamanın birçok alternatif yolu vardır. Ama en sağlıklısı soracak olursanız cevabımız ekmek dolaplarından yana olacaktır. Kapaklı olan bu  dolaplar ile ekmeklerin tazeliğini koruması mümkündür ve içine bakterilerin girmesi imkansızdır. Hediye fabrikası'nın sizlere sunduğu Doğal Bambudan Mutfak Hediyesi Ekmek Dolabı'nın benzerlerinden farkı bambudan üretilmiş oluşu ve kişiye özel tasarlanmadır. doğal bambudan üretilen bu dolap ile ekmeklerin aynı tazelikte kalmaması imkansızdır. Yeni ev hediyesi olarak tercih edilebilecek bu sağlıklı ve şık ekmek dolabından daha ideal bir hediye bulamayacağınıza eminiz. Doğal Bambudan Mutfak Hediyesi Ekmek Dolabı'nın hediye edeceğiniz kişiye özel hazırlanışı sevdiklerinize verdiğiniz değeri yansıtacak, onlara kendilerini değerli hissettirecektir.

Sevdiklerinizin mutfağına hediye olarak tercih edebileceğiniz Doğal Bambudan Mutfak Hediyesi Ekmek Dolabı'nı kend mutfağınıza özel hazırlatmanız da mümkün.

 

Doğal Bambudan Mutfak Hediyesi Ekmek Dolabını Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 35 cm x 27 cm x 18 cm ölçülerinde
  • Doğal bambu ağacından üretilmiştir.
  • Sürgülü bambu kapaklı
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.