X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Baskılı Kupalar » Diş Hekimine Hediye Doctor Engineer Artist Kupa Bardak
Diş Hekimine Hediye Doctor Engineer Artist Kupa Bardak
Diş Hekimine Hediye Doctor Engineer Artist Kupa Bardak
Diş Hekimine Hediye Doctor Engineer Artist Kupa Bardak
Diş Hekimine Hediye Doctor Engineer Artist Kupa Bardak
Diş Hekimine Hediye Doctor Engineer Artist Kupa Bardak

Diş Hekimine Hediye Doctor Engineer Artist Kupa Bardak

59,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135677
Tavsiye Et >
25 karakter yazabilirsiniz.

Diş hekimine hediye doktor engineer artist kupa bardak dişçi dostlara, yakınlara ya da eli hafifliğiyle ünlü diş hekiminize alabileceğiniz özel bir hediye!

Diş hekiminize, ya da diş hekimi tanıdıklara verebileceğiniz yaratıcı bir hediye özel kupa… Bu kupa ile onlara hem farklı hem de hünerlerini takdir ettiğinizi belgeleyen bir hediye vermiş olacaksınız. Zira bu kahve kupasının üzeri bir diş hekiminin ne kadar marifetli olduğunu simgeleyen resimlerle dolu. Aslında durup bir an düşünecek olduğumuzda diş hekimleri, hekimliklerinin yanı sıra hem  bir sanatçı hem de  ağızlarımızın içinde de olsa  mühendislik marifetlerini ortaya koyan hünerli kişilerdir. Zira her birimizin ağız sağlığı konusunda; köprü, diş kaplaması, dolgu, damak ya da kanal tedavileri gibi uygulamalar yapsalar da her birimizin yüz görünümüne ve ağız yapısına göre neredeyse bir sanat sergilemektedirler. İşte dişleri gerektiğinde yontarak ve şekillendirerek bir mimari ortaya koyduklarından ve yüzümüze en uygun diş tasarımlarını uyguladıklarından hem bir mimar hem de bir sanatçı niteliğindedir ortaya koydukları çalışmalar. Bu anlamda en eğlenceli kupa resimleri nin üzerinde bulunan bu kupalar onlar içi en anlamlı hediyelerden olacak.

 

İşte bu güzel diş hekimi kupasında da bir şırınga bulunurken, hemen yanında da bir baret ve  sanatçı ressamlara özgü bir resim paleti bulunuyor simgesel olarak. Bu haliyle de bu kupaya ayrı bir orijinallik ve ironi katan bu sevimli baskılar hediyenizi daha da yaratıcı bir forma sokuyor. Hemen altında da dentist=diş hekimi kelimesinin akrostiş benzeri eğlenceli bir açıklaması yapılmış durumda. Diş hekimi erkeğe hediye edebileceğiniz bu özel kupa, en sevdikleri eşyalarından olacak bundan böyle.

 

D = doktor, en=engineer, tist=artist kelimeleriyle de doktor, mimar ve artist kelimeleri en güzel şekilde bir araya getirilmiş ve özdeşleştirilmiş bu kupada. Hemen altında da hediye vereceğiniz diş hekiminin isim  - soy isim özeleştirmesi yer alıyor olacak. Diş hekimliği yapan tüm dostlara, yakınlarınıza ya da doktorunuza dilerseniz yaş gününde, tıp bayramında dilerseniz muayenehane hediyesi, yılbaşı hediyesi olarak verebileceğiniz bu özel kupa emin olun onları çok mutlu edecek ve  her zaman içeceklerini içmeyi arzu ettikleri kupaları olacaktır. Aynı zamanda her içeceklerini yudumladıklarında da sizi anacaklardır kesinlikle. Diş hekimlerine   en güzel hediye kupa ile siz de diş doktorunuzu sevindirebilirsiniz.

Diş doktoruna hediye arayışı içinde olanlar ne hediye alacağınıza karar veremiyorsanız Hediye Fabrikası'nın diş doktorları için tasarladığı Diş Hekimine Hediye Doctor Engineer Artist Kupa Bardak, diş doktoruna alınabilecek en güzel hediye olacaktır.

Çok sevdiğiniz diş doktorunuza ufak bir hediye almak istiyorsanız veya diş hekimliği okuyan arkadaşınıza anlamlı ve esprili bir hediye arıyorsanız Diş Hekimine Hediye Doctor Engineer Artist Kupa Bardak ideal bir seçim olacaktır.

Dişlerimizin sağlığı için elinden geleni yapan, bizi diş sorunlarımızdan kurtaran diş hekimlerimiz günün yorgunluğunu atacakları çay/kahve saatlerini sizin eşsiz hediyeniz eşliğinde yapacaklardır.

Diş Hekimine Hediye Doctor Engineer Artist Kupa Bardak ile çay/kahvelerini keyifle içeceklerdir.

Esprili bir şekilde tasarlanan Diş Hekimine Hediye Doctor Engineer Artist Kupa Bardak üzerine hediye edeceğiniz diş doktorunuzun ismini veya diş hekimliği okuyan arkadaşınızın ismini yazdırınca oldukça anlamlı bir hediye oluşturmuş olacaksınız.

Siz de bu farklı ve esprili kupayı diş hekimine hediye olarak Hediye Fabrikası'ndan hemen satın alabilirsiniz.

 

Diş Hekimine Hediye Doctor Engineer Artist Kupa Bardak Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:
  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Porselen; klasik beyaz porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Ürün Çeşidi: Sihirli; siyah sihirli sır kaplı porselen kupa üzerine baskı yapılır. Kupa içerisine sıcak sıvı konulduğu zaman alt kısımdaki baskı ortaya çıkar.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2022 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.