X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Ajanda Çeşitleri » Deri Kaplı İsme Özel Organizer Ajanda
Deri Kaplı İsme Özel Organizer Ajanda
Deri Kaplı İsme Özel Organizer Ajanda
Deri Kaplı İsme Özel Organizer Ajanda
Deri Kaplı İsme Özel Organizer Ajanda
Deri Kaplı İsme Özel Organizer Ajanda
Deri Kaplı İsme Özel Organizer Ajanda

Deri Kaplı İsme Özel Organizer Ajanda

64,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137608
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Kullanışlı ve şık dizaynı ile sıradan ajanda modellerini unutturan Deri Kaplı İsme Özel Organizer Ajanda, ofis hediyesi olarak sitemizdeki yerini aldı!

Erkeğe iş hediyesi ya da bayana iş hediyesi olarak satın alabileceğiniz bu ajanda modelimiz benzerlerini unutturacak bir tasarıma sahip. Şöyle ki; ajandanın kapak kısmına yazılacak isim soyisim ve ünvan bu ürünü sıradanlıktan çıkarıyor ve kişiye özel bir hediyeye dönüştürüyor. Böylelikle küçük fakat anlamlı bir hediye olabilecek Deri Kaplı İsme Özel Organizer Ajanda ofis ortamında keyifle kullanılacaktır. Günlük notların tutulacağı, önemli bilgilerin not alınacağı ya da randevuların yazılacağı Deri Kaplı İsme Özel Organizer Ajanda 2017 yılına göre dizayn edildiğinden tüm randevular günü gününe, zamanında yapılmış olacak, sevdiklerinizin rütun işleri düzene girecektir. Ofis ortamında en çok ihtiyaç duyulan şeylerden birinin ajandalar olduğunu düşünürsek sevdiklerinize iş hediyesi olarak satın alabileceğiniz Deri Kaplı İsme Özel Organizer Ajanda ile en doğru seçimi yaptığınızdan emin olabilirsiniz. Deri kaplı şık ajanda modelimizi benzerlerinden ayıran en güzel özelliği de kapak kısmının arkasında yer alan 7 adet kart bölmesi ve lastikli kalem tutma yeri. Bu kullanışlı bölmeler sayesinde tüm kartvizitler düzen içerisinde birarada duracak, not almak için gerekli olan tükenmez kalem her an el altında bulunacak. Böylesi özel bir hediyeyi iş hediyesi olarak satın almak için daha ne bekliyorsunuz ki?

Erkeğe hediye ya da bayana hediye olarak tercih edebileceğiniz Deri Kaplı İsme Özel Organizer Ajanda'yı yeni iş hediyesi olarak satın almak istiyorsanız hemen sitemizden siparişinizi tamamlayıp bize iletin. Hediye Fabrikası olarak bu kullanışlı ürünü sevdiklerinizin ismi ile hazırlayalım.

 

Deri Kaplı İsme Özel Organizer Ajandayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Deri Kaplı İsme Özel Organizer Ajanda kırmızı ve kahverengi olmak üzere 2 modeli bulunmaktadır.
  • Aynı renkte kaliteli tutma lastiği sayesinde ajandanız siz istemediğiniz sürece açılmayacaktır.
  • Kapak içerisinde 7 adet kart bölümü ve lastikli kalem tutma yeri bulunmaktadır.
  • İsme özel ajanda 25 x 19 cm ölçüleridedir.
  • Ajandanın her sayfası 1. kalite kağıttan imal edilmişti ve her bir gün için bir sayfa ayrılmıştır.
  • Deri Kaplı İsme Özel Organizer Ajanda içerisinde resmi tatil günleri, önemli günler ve önemli telefon numaraları gibi bilgileri bulabilirsiniz.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.