Hediye Fabrikası » Dekoratif Hediyeler » Dekoratif Camlı Fotoğraf Çerçevesi Kayık
Dekoratif Camlı Fotoğraf Çerçevesi Kayık

Dekoratif Camlı Fotoğraf Çerçevesi Kayık

12,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136497
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevdiklerinize mutluluğu armağan etmek ister misiniz? Nasıl olacak bu? derseniz eğer şirin bir hediye ile onlara küçük bir mutluluk armağan etmeniz mümkün. Mesela bunu Hediye Fabrikası'nın sizlere sunduğu Dekoratif Camlı Fotoğraf Çerçevesi Kayık ile yapabilirsiniz!

Tasarımıyla sıradan çerçeve modellerini unutturan bu dekoratif çerçeve 'Happy' yazılı detayı ve köşesinde yer alan yelkenli ile dikkatleri üzerine topluyor. Sonsuz mavilikteki denizlerin güzelliğini ve huzurunu çağrıştıran Dekoratif Camlı Fotoğraf Çerçevesi, görüntüsüyle adeta mutluluk içeriyor. En sevdikleriniz için seçeceğiniz bu çerçeve içerisine en güzel anılarınıza şahitlik yapan bir fotoğraf yerleştirdikten sonra onlara verdiğiniz takdirde hediyenizin anlamı ikiye katlanacak, daha değerli olacaktır. Sevdiklerinizin evlerinin en özel köşesinde sergileneceğini düşündüğümüz bu dekoratif çerçeve kalıcılığını bir ömür sürdürecek, en güzel anılarınızın kalıcılığı daim olacaktır. Her baktıklarında mutlu olacakları, sizi ve o güzel anları hatırlayacakları tartışılmaz.

Sevdiklerinize özel gün hediyesi olarak veya sürpriz bir hediye olarak verebileceğiniz Dekoratif Camlı Fotoğraf Çerçevesi Kayık'ı satın almak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Aksi halde bu şık ve anlamlı hediye tükenebilir. Dekoratif Camlı Fotoğraf Çerçevesi'ni yalnızca sevdikleriniz için değil kendi eviniz veya ofisiniz için de tercih edebilir, içerisine en sevdiklerinizle birlikte olduğunuz en güzel fotoğraflarınızdan birini koyabilirsiniz.

 

Dekoratif Camlı Fotoğraf Çerçevesi Kayık'ı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Çerçeve portatiftir.
  • Çıkarılıp tekrar takılabilir.
  • Yapmanız gereken, cam çerçevenin arasına istediğiniz resmi yerleştirmek.
  • Artık çerçeveniz masanızın üzerindeki yerine koymanız için hazır.
  • Yıkanabilir, silinebilir.

Modeller: Tren, Yunus

Çerçeve Ölçüsü:

  • 14cm x 10cm
Paket İçeriği:
  • 1 Adet Dekoratif Fotoğraf Çerçevesi

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.