X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Baskılı Kupalar » Dedeler Her Şeyi Bilir İsimli Yazılı Kupa Bardak
Dedeler Her Şeyi Bilir İsimli Yazılı Kupa Bardak
Dedeler Her Şeyi Bilir İsimli Yazılı Kupa Bardak
Dedeler Her Şeyi Bilir İsimli Yazılı Kupa Bardak
Dedeler Her Şeyi Bilir İsimli Yazılı Kupa Bardak
Dedeler Her Şeyi Bilir İsimli Yazılı Kupa Bardak

Dedeler Her Şeyi Bilir İsimli Yazılı Kupa Bardak

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139353
Tavsiye Et >
15 karakter yazabilirsiniz.

Yılda sadece bir kez kutlanan babalar günü için yalnızca babaya değil, aynı zamanda çok sevilen dedeye de hediye alarak güzel bir sürpriz yapmak istiyorsanız Dedeler Her Şeyi Bilir İsimli Yazılı Kupa Bardak hediye seçeneğini çok seveceksiniz. Üzerinde dedenizin ismini yazdırabileceğiniz espirili bir hediye kupa bardak olan bu ürün, Hediye Fabrikası'nda özel olarak tasarlanmaktadır. Dedeme babalar günü hediyesi almak istiyorum diyor fakat ne hediye alacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız eğer, Dedeler Her Şeyi Bilir İsimli Yazılı Kupa Bardak hediy eseçeneğini sakın kaçırmayın! Hediye Fabrikası'nda yer alan kişiye özel hediye yarat seçeneği sayesinde alacağınız her hediyeye kişiye özel isim baskısı yaptırabilir ve hediye sahibinin kendisini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Öte yandan babalar günü için alınabilecek bardak modelleri ve fiyatları hakkındaki gerekli bilgiyi Hediye Fabrikası'ndan kolaylıkla edineceksiniz. Babalar günü için dedeye kesinlikle alınması gereken en uygun ve en kullanışlı ürünlerden biri olan Dedeler Her Şeyi Bilir İsimli Yazılı Kupa Bardak ise dedeniz tarafından çok beğenilecektir. Dedeniz bu bardağı her kullandığında sizi düşünecek ve size olan sevgisi her seferinde artacaktır. İsim ve mesaj yazılı hediye bardak modelleri arasından dedeniz için alabileceğiniz bir seçenek olan Dedeler Her Şeyi Bilir İsimli Yazılı Kupa Bardak ile dedenizi uzun yıllar sonra daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edeceksiniz. Bununla birlikte ayrıca babaya hediye kişiye özel rakı bardağı gibi alternatif babalar günü hediyesi alırken dedeye de anlamlı bir kupa bardak almayı sakın unutmayın! Babalar gününde değer verdiğiniz iki babayı da mutlu edecek hediyeler yalnızca Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor.

Dedeler Her Şeyi Bilir İsimli Yazılı Kupa Bardak hediyesinin yanında bardak altlığı baskı modellerine de göz atarak dilerseniz hediyenizin yanında bardak altlığı da sipariş ederek dedeye yapacağınız sürprizi daha anlamlı hale getirebilir ve onun en sevdiği torunu konumuna ulaşabilirsiniz. Babalar günü hediyesi olarak dedeye alınması gereken en duygusal ve en kullanışlı hediyelerden biri olan Dedeler Her Şeyi Bilir İsimli Yazılı Kupa Bardak, Hediye Fabrikası'nda!

Dedeler Her Şeyi Bilir İsimli Yazılı Kupa Bardak'ı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm

  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.

  • Ürün Çeşidi: Porselen; klasik beyaz porselen kupa üzerine baskı yapılır.

  • Dedeler Her Şeyi Bilir İsimli Yazılı Kupa Bardak özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir. 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.