Hediye Fabrikası » İlginç Hediyeler » Dayanıklı Kırmızı Şemsiye
Dayanıklı Kırmızı Şemsiye

Dayanıklı Kırmızı Şemsiye

99,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136607
Tavsiye Et >
Ortalama 3 işgünü içerisinde kargoya verilir
-
ADET
+

Kışın ve son derece şiddetli geçen yağmurlu günlerin kasvetli havasını Dayanıklı Kırmızı Şemsiye ile kırın, sevimli şemsiye ile sıradanlıktan çıkın! Bu özel hediyeyi kendime armağan edeceğim derseniz kendinize alabilir ya da sevdiklere özel olarak Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebilirsiniz.

Yağmur ve soğuğa maruz kaldığınız soğuk kış günlerini renklendirecek bu şemsiyeyi çok seveceksiniz. Dışarda kullanmak zorunda olduğunuz şemsiyenizle fark yaratacaksınız. Dayanıklı Kırmızı Şemsiye klasik şemsiyelerin aksine oldukça dikkat çekici. Renkli kişiliğiniz pembe rengin bütün renk tonlarından oluşan bu şemsiye ile gözler önüne serilecek. Kış günlerini daha eğlenceli hale getirmek için tercih edebileceğiniz Dayanıklı Kırmızı Şemsiye'yi dilerseniz sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Çok yakın olunan kız arkadaşa doğum günü hediyesi ne alınır diye düşünyorsanız, oldukça şirin olan ve son derece dayanıklı bir şemsiye olan bu ürünü doğum günü hediyesi olarak tercih edebilirsiniz.

Dayanıklı Kırmızı Şemsiye ürününü dilerseniz kankaya hediye olarak sipariş edebilirsiniz. En yakın kız arkadaşa doğum günü ya da yılbaşı gibi özel günlerde soğuktan ve şiddetli yağmurdan korunması için bu özel ürünü tercih edebilirsiniz. Öte yandan şiddetli kış günlerinde sevgililer günü hediyesi bayan için ne alınır diye kara kara düşünmenize artık hiç gerek kalmayacak! Ona alacağınız bu Dayanıklı Kırmızı Şemsiye hem onun için tatlı bir hediye olacak hem de sevgiliyi zorlu hava koşullarından koruyacaktır. Aynı zamanda bu özel şemsiye, bayana hediye olarak kesinlikle alınması gereken bir üründür. Kız arkadaşı koruma amaçlı hazırlanmış olan son derece dayanıklı bir hediye tercihi olan bu şemsiyeyi Hediye Fabrikası'ndan kolaylıkla sipariş edebileceksiniz. Siz de sevgiliye doğum günü hediyesi ya da sevgililer günü hediyesi olarak bu özel hediye seçeneğini almak istiyorsanız daha fazla beklemeyin!

Dayanıklı Kırmızı Şemsiye'yi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:
  • Rüzgara Dayanıklı Kırmızı Şemsiye
  • 12 Panel
  • % 100 Polyseter Pongee Kumaş
  • 110 cm Çap
  • 14 mm Metal Çerçeve
  • Rüzgara Dayanıklı Soft Sap
  • Menşei : Almanya

 

 

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.