Hediye Fabrikası » İlginç Hediyeler » İlginç Ürünler » Darısı Başına Hediye İlaç Kutusu
Darısı Başına Hediye İlaç Kutusu

Darısı Başına Hediye İlaç Kutusu

4,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136300
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Evde kalmış arkadaşlarınıza komik bir hediye, Darısı Başına Hediye İlaç Kutusu.. Arkdaşınıza espirili ve onu gülümsetecek bir hediye almak mı istiyorsunuz, o zaman bu ilaç kutusu tam size göre.

Darısı Başına kımet açıcı tablet belki kısmetinizi açmaz ama arkadaşınıza uzun uzun güleceği bir hediye almış olursunuz. İlk bakışta normal bir ilaç kutusu sanacaklar ama üstündeki yazıyı okuyunca gülmekten kendilerini alamayacaklar. Bu yaşına kadar evlenemeyip evde kalmış sıfatını alan biricik dostunuz espirli hediyeniz ile oldukça keyiflenecek. Yüzünde tatlı bir tebessüm oluşturacak bu sıradışı hediyenizi bir ömür unutamayacak. Yıllar geçse bile aynı heyecanla hatırlayacağı Darısı Başına Hediye İlaç Kutusu hediyeniz aranızdaki bağların güçlenmesinde de rol oynayacak

Sizde arkadaşınıza sıradanlaşmış hediyelerin dışında oldukça espirili ve kalıcı bir hediye vermek istiyorsanız Darısı Başına Hediye İlaç Kutusu'nu ona armağan edin. Bu esprili hediye ile arkadaşınızı hem güldürün hem de içindeki küçük hediyemizle sevindirin.

 

Darısı Başına Hediye İlaç Kutusu Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Kutu Ölçüleri : 9 cm x 4 cm
Prospektüs Ölçüleri: 12 cm x 9 cm

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.