Hediye Fabrikası » Mutfak Ürünleri » Dans Eden Figürlü Aluminyum Matara
Dans Eden Figürlü Aluminyum Matara
Dans Eden Figürlü Aluminyum Matara
Dans Eden Figürlü Aluminyum Matara
Dans Eden Figürlü Aluminyum Matara
Dans Eden Figürlü Aluminyum Matara
Dans Eden Figürlü Aluminyum Matara

Dans Eden Figürlü Aluminyum Matara

34,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136586
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Plastik su şişelerinden veya petlerden sıkılanların büyük bir keyifle tercih edecekleri şahane bir ürün; Dans Eden Figürlü Aluminyum Matara.

Kamp yaparken, spordayken, yürüyüşte veya koşuda yanınızda bulundurmanız gereken suyunuzu daha sağlıklı bir şekilde taşımanızı sağlayacak Dans Eden Figürlü Aluminyum Matara sıradan mataraların aksine baskılı modeli ile dikkat çekiyor. Kolay taşınabilirliği ile size taşıma kolaylığı sunan bu tasarım matarayı dilediğiniz her yere götürebilir, pratik bir şekilde kavrayıp taşıyabilirsiniz. Kamp, piknik veya spor gibi aktivitelerin dışında çalışma ortamınızda da sıcak veya soğuk içeceklerinizi koymak için kullanabileceğiniz Dans Eden Figürlü Aluminyum Matara ile içeceklerinizi yudumlamak oldukça hoş ve keyifli olacaktır. Dans Eden Figürlü Aluminyum Matara oldukça kaliteli ve sağlığa zararlı hiçbir yönü bulunmadığından gönül rahatlığıyla tercih edilebilir.

Dilediğiniz her yere götürebileceğiniz ve severek kullanacağınız Dans Eden Figürlü Aluminyum Matara'ya sahip olmak veya onu sevdiklerinize armağan etmek istiyorsanız hemen sitemizden siparişinizi oluşturup tarafımıza iletin. Sahip olduğunuz bu matara ile suyunuzu veya diğer içeceklerinizi sağlıkla yudumlayın.

 

Dans Eden Figürlü Aluminyum Matarayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

- İlk kullanımdan önce mutlaka sıcak su koyup 2 saat bekletiniz.
- Koku yapmaz.
- Her türlü içecek konulabilir.
- Ürün kapasitesi 750 ml.
- İçi dışı alüminyum.
- Açılır kapanır kapak ile kullanmınızda devrildiğinde veya yan durduğunda sıvı dökülmez, fakat az miktarda sızma yapabilir.

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.