X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Çanta Modelleri » Cute But Psycho Baskılı El Çantası
Cute But Psycho Baskılı El Çantası
Cute But Psycho Baskılı El Çantası
Cute But Psycho Baskılı El Çantası
Cute But Psycho Baskılı El Çantası
Cute But Psycho Baskılı El Çantası

Cute But Psycho Baskılı El Çantası

54,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138931
Tavsiye Et >
12 karakter yazabilirsiniz.

Son dönemde kadınlar arasında moda olan bir sözü üzerinde barındıran Cute But Psycho Baskılı El Çantası hediye seçeneğini sevgiliye sevgililer günü hediyesi olarak armağan ederek onu sevindirebilir ve üzerine sevgilinin ismini baskılatarak da kendisini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Kendi kendine sevgiliye nasıl hediyeler alınır diye soranlara en güzel cevap olan Cute But Psycho Baskılı El Çantası hediye seçeneği, Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor.

Aynı zamanda sevgililer günü için hediye olarak alınabilecek en romantik ve farklı hediye seçeneklerinden biri olan Cute But Psycho El Çantası'nı sevgililer günü hediyesi olarak kız arkadaşa gönül rahatlığıyla armağan edebilirsiniz. El çantasını kullandıkça sizi hatırlayacak olan kız arkadaşa anısal bir değere sahip hediye almış olacaksınız. Bunun yanı sıra sevgiliye hediye sepetleri almayı düşünüyorsanız hediye sepetinin içerisine ilk alacağınız ürün kesinlikle bu el çantası olmalıdır. Öte yandan kız arkadaşa yılbaşı hediyesi ne alınır diye kara kara düşünmeye artık hiç gerek yok! Yeni bir yıla farklı bir şekilde girsin istediğiniz sevgiliniz için alacağınız Cute But Psycho Baskılı El Çantası onu bütün bir yıl mutlu etmeye yetecektir.

Bütün bunların yanında sevgiliye 1 yıl hediyesi olarak da almayı düşünebileceğiniz Cute But Psycho Baskılı El Çantası, Hediye Fabrikası tarafından kişiye özel olarak tasarlanmaktadır. Son derece kaliteli malzemelerden oluşturulan Cute But Psycho Baskılı El Çantası hediyesi ile sevgiliyi daha önce hiç olmadığı kadar mutlu etmeye hazır olun! Kullandıkça sizi düşünecek olan sevgiliye alınabilecek en farklı ve eğlenceli hediye seçeneklerinin başında gelen Cute But Psycho Baskılı El Çantası Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor. O halde daha fazla beklemeden Cute But Psycho Baskılı El Çantası'nı hemen sipariş edin!

Cute But Psycho Baskılı El Çantası'nı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Boyutu; 17x25cm

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.

  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.

  • Cute But Psycho yazısı standart olup hemen altındaki #'ten sonraki kısmı kişiselleştirebilirsiniz.

  • Cute But Psycho Baskılı El Çantası özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.


lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.