X
Hediye Fabrikası » Hediye Sepeti » Çünkü Seni Seviyorum Farklı Dillerde Çikolata -Sultan Altun Gümüs peri kızı Kolye
Çünkü Seni Seviyorum Farklı Dillerde Çikolata -Sultan Altun Gümüs peri kızı Kolye
Çünkü Seni Seviyorum Farklı Dillerde Çikolata -Sultan Altun Gümüs peri kızı Kolye
Çünkü Seni Seviyorum Farklı Dillerde Çikolata -Sultan Altun Gümüs peri kızı Kolye
Çünkü Seni Seviyorum Farklı Dillerde Çikolata -Sultan Altun Gümüs peri kızı Kolye
Çünkü Seni Seviyorum Farklı Dillerde Çikolata -Sultan Altun Gümüs peri kızı Kolye

Çünkü Seni Seviyorum Farklı Dillerde Çikolata -Sultan Altun Gümüs peri kızı Kolye

139,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F56352
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevgiliye hediye olarak oldukça marjinal hediyeler almak istiyorsanız size çok şık ve romantik bir hediye önerimiz olan Çünkü Seni Seviyorum Farklı Dillerde Çiklolata -Sultan Altun Gümüs Peri Kızı Kolye ile sevgiliyi son derece mutlu edeceksiniz. Sevgililer günü gibi özel bir gün için kız arkadaşa alınması gereken oldukça önemli ve romantik bir hediye tercihi olacaktır. İçerisinde onu sevdiğinizin nedenlerini farklı dillerde açıklayan mesaj kartlarının olmasının yanı sıra peri kızı simgeli gümüş kolye ile de sevgiliye oldukça şık ve kaliteli bir hediye vermiş olacaksınız. Sevgilime unutulmayacak bir hediye almak istiyorum diyenlerin asla kaçırmaması gereken anlamlı ve bir o kadar romantik bir hediye olacağına emin olabilirsiniz. Çünkü Seni Seviyorum Farklı Dillerde Çiklolata -Sultan Altun Gümüs Peri Kızı Kolye ile kız arkadaşa asla unutamayacağı bir sevgililer günü yaşatmaya hazır olun!

Çiftlerin belki de en çok korktugu soru ' Beni Neden Seviyorsun ? ' sorusudur. Bazen bu soruya o anda verilecek cevap bulunamaz ve korkulan olur:) 'Beni Neden Seviyorsun?' sorusuna tam 100 farklı şekılde cevap verebilirsiniz! Peki nasıl mı? Seni Seviyorum Çünkü.. ile başlayan 100 farklı mesaj ve Farklı dillerde 'Seni Seviyorum' Çikolata ile sevdikleri şaşırtmanın vakti geldi! Son derece sıradışı, romantik ve lezzetli bir hediye olacaktır. Özellikle kız arkadaşa özel yıl dönümü sürprizleri almak istiyorsanız bu ürünü sakın kaçırmayın! Sevgiliye farklı ve sıradışı bir sürpriz yapıp aklından uzun yıllar çıkaramayacağı bir hediye ile onu mutlu etmek elinizde! Bu anlamlı hediye ile sevgilinin aklından çıkaramayacağı bir sürprizle sevginizi tatlı bir ikrama dönüştürün. Eğer siz de sevgililer gününde en güzel hediye nedir diye düşünüyorsanız, ona Çünkü Seni Seviyorum Farklı Dillerde Çiklolata -Sultan Altun Gümüs Peri Kızı Kolye hediye seçeneğini gönül rahatlığıyla armağan edebilirsiniz. Bütün bunların yanında herkesin bildiği üzere kolye modelleri bayan için oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Siz de bu hediye sepeti içerisinde bulunan kolyeye bayılacaksınız. Gümüşün vermiş olduğu kalite hissi ile sevdiğiniz kişi kendisini çok özel hissedecek. Aynı zamanda farklı dillerde onu ne kadar çok sevdiğinizi göstererek şuana kadar almış olduğunuz en romantik hediyeyi sevgiliye takdim edeceksiniz. Kız arkadaşa sevgililer günü hediyesi olarak gönül rahatlığıyla armağan edeceğiniz anlamlı bir hediye olacaktır. Aynı zamanda doğum günü hediyesi olarak da alınabilecek bir hediye seçeneği olan Çünkü Seni Seviyorum Farklı Dillerde Çiklolata -Sultan Altun Gümüs Peri Kızı Kolye, Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor.

Eğer siz de hediye paketi hazırlama konusunda ne yapacağınızı bilmiyorsanız sizin için oluşturduğumuz Çünkü Seni Seviyorum Farklı Dillerde Çiklolata -Sultan Altun Gümüs Peri Kızı Kolye hediye sepeti, kız arkadaşı daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edecektir. Hediye Fabrikası tarafından tasarlanmış olan bu özel hediye sepeti ile sevgililer günü gibi özel günler en anlamlı ve en romantik şekilde olması gerektiği gibi geçecektir. Öyleyse daha fazla beklemeden sevgililer günü için özel olarak sipariş edeceğiniz Çünkü Seni Seviyorum Farklı Dillerde Çiklolata -Sultan Altun Gümüs Peri Kızı Kolye'yi hiç düşünmeden Hediye Fabrikası'ndan satın alarak ona armağan edebilir ve sevgiliyi mutlu ederek bu durumdan siz de keyif alabilirsiniz. Kadınların asla hayır diyemeyeceği nadir hediye seçenekleri arasında yer alan özel bir tercih olacak ve sevgiliyle aşkınızı her daim canlı tutacaktır. En özel anlar için her zaman olduğu gibi Hediye Fabrikası'nı tercih ederek sevgiliye ve diğer sevdiklere en anlamlı hediyeleri gönül rahatlığıyla armağan edebilirsiniz.

Çünkü Seni Seviyorum Farklı Dillerde Çiklolata -Sultan Altun Gümüs Peri Kızı Kolye'yi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 24 farklı dillerde Pelit Marka 'Seni Seviyorum' Çikolata
  • Sultan Altun Peri Kızı 925 Ayar Gümüş Kolye
  • 100 Adet Seni Seviyorum Çünkü ile başlayan mesajlar.
  • Yaz ayının gelmesiyle birlikte çikolataların yumuşama olasılığı vardır.
  • Çikolatalar taze ve günlüktür.

 

Hediye Sepeti içerisinde Hediye edilen gümüş kolye modeli farklılık gösterebilmektedir.

(Not:fotoğraftaki modelden stoklarımızda kalmamıştır.)

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.