X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Baskılı T-Shirt » Erkek Tişört » Çorumluya Özel Tasarımlı Hediye Baskılı Tişört
Çorumluya Özel Tasarımlı Hediye Baskılı Tişört
Çorumluya Özel Tasarımlı Hediye Baskılı Tişört
Çorumluya Özel Tasarımlı Hediye Baskılı Tişört
Çorumluya Özel Tasarımlı Hediye Baskılı Tişört
Çorumluya Özel Tasarımlı Hediye Baskılı Tişört

Çorumluya Özel Tasarımlı Hediye Baskılı Tişört

99,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139173
Tavsiye Et >
Tişört Modeli:
Erkek Tişört
Kadın Tişört
Tişört Rengi:
Beyaz
Siyah
Beden:
XS
S
M
L
XL
XXL

Çorumlu olan ve çorumu seven sevdiklere alınabilecek hediye seçenekleri neler olmalıdır diye kara kara düşünüyorsanız eğer, çorumun özelliklerini içeren Çorumluya Özel Tasarımlı Hediye Baskılı Tişört seçeneğini almaya ne dersiniz? Çorumlu sevdikleriniz tarafından çok beğenilecek bir ürün olan bu tişört oldukça kaliteli olmasının yanı sıra aynı zamanda son derece şık bir armağan olacaktır. Hediye sahibinin her zaman giymek isteyeceği bu tişört sayesinde hediye sahibi her daim sizi düşünecektir. Onun çorum aşkını giderecek olan Çorumluya Özel Tasarımlı Hediye Baskılı Tİşört Hediye Fabrikası'nda sizinle buluşuyor! Bir çorumluya alınabilecek en güzel hediye onun memleketine özel hazırlanmış hediye olacaktır. Bu anlamda Çorumluya Özel Tasarımlı Hediye Baskılı Tİşört'ü sakın kaçırmayın!

Bununla birlikte çorumlu babaya hediye olarak tercih edebileceğiniz aile tişörtleri arasında yer alan Çorumluya Özel Tasarımlı Hediye Baskılı Tişört ile babanıza unutamayacağı bir hediye vermiş olacaksınız. Dilerseniz babalar gününde dilerseniz de babaya doğum gününde armağan edebileceğiniz özel bir hediye olacaktır. Kadınlara alınabileceği gibi aynı şekilde erkek t shirt modelleri içerisinde de yer alan Çorumluya Özel Tasarımlı Hediye Baskılı Tişört seçeneği ile erkek sevdiklerinizi de daha önce hiç olmadığı kadar mutlu etmeyi başaracaksınız. Çorumlu eşe özel olarak da esprili hamile tişörtleri arıyorsanız Çorumluya Özel Tasarımlı Hediye Baskılı Tişört seçeneğini hiç düşünmeden tercih ederek hamile eşinizi güldürebilirsiniz.

Kişinin memleketine özel olarak tasarlanan baskılı t shirt seçeneklerinden biri olan Çorumluya Özel Tasarımlı Hediye Baskılı Tişört ile çorumlu arkadaşı, sevgiliyi, babayı veya eşi son derece mutlu edecek ve onun memleket özlemini bir nebze olsun gidermeyi başaracaksınız. Sevgiliye sevgililer günü hediyesi olarak alabileceğiniz Çorumluya Özel Tasarımlı Hediye Baskılı Tişört'ü çorumlu sevgiliniz çok beğenecek ve her zaman bu tişörtü giymek isteyecektir. Dilerse de evinde güzel bir yere anı olarak asıp sergileyebilir ve baktıkça memleket özlemini giderebilir. Bu yüzden çorumlu olan sevdiklere ne hediye alsam diye kara kara düşünüyorsanız ona hiç düşünmeden Çorumluya Özel Tasarımlı Hediye Baskılı Tişört'ü armağan edebilirsiniz. Daha fazla beklemeyin!

Çorumluya Özel Tasarımlı Hediye Baskılı Tişört'ü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.

  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.

  • Hava geçiren terletmez baskı.

  • %100 sağlıklı pamuk tişört.

Çorumluya Özel Tasarımlı Hediye Baskılı Tişört özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2022 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.