X
Hediye Fabrikası » Oyuncaklar » Çocuklar İçin İlginç Hediye Balon Helikopter
Çocuklar İçin İlginç Hediye Balon Helikopter
Çocuklar İçin İlginç Hediye Balon Helikopter
Çocuklar İçin İlginç Hediye Balon Helikopter
Çocuklar İçin İlginç Hediye Balon Helikopter

Çocuklar İçin İlginç Hediye Balon Helikopter

14,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F134568
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Çocuğuma hediye alarak onu doğum günü gibi özel günlerde mutlu etmek istiyorum diyenlere Çocuklar İçin İlginç Hediye Balon Helikopter hediye seçeneğini öneriyoruz. Çocuklarla birlikte eğlenceli anları, Balon Helikopter Balloon Aircraft'la yakalayın ! Balonu şişirmeden önce balon şişirme aparatına takın, kanatları birleştirin ve son olarak şişirdiğiniz balonu kanatlara takın. Bu anlamda çocuklar için hediyeler alarak sevdiklerin çocuklarını da sevindirmek istiyorsanız bu balon onlar için çok eğlenceli bir hediye olacaktır. Kendi çocuğunuza ya da sevdiklerin çocukları için alınabilecek en guzel dogum gunu hediyesi seçeneklerinin başında gelen bu balonu gönül rahatlığıyla Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebilirsiniz.

Serbest bırakıldığı anda, içindeki havanın pervaneyi döndürmesiyle birlikte uçmaya başlayacak ve çocuklarla birlikte eğlenceli anlar yaşayacaksınız. Çocukların yeni eğlence alternatifi olarak üretilen bu ürün sayesinde, çocuklarınız istediği heryerde rahatlıkla keyifli anlar geçirecek. Alınabilecek en iyi çocuk oyuncakları arasında bulunan Çocuklar İçin İlginç Hediye Balon Helikopet, bütün çocukları mutlu edecektir. İlginç oyuncaklar arayanlar için bulunmaz bir icat. Üstelik küçük kızıma doğum günü hediyesi alarak onu daha önce hiç olmadığı kadar mutlu etmek istiyorum diyenlerin hiç düşünmeden sipariş etmeleri gereken anlamlı bir hediye olacaktır. Öte yandan erkekler için doğum günü hediyesi olarak da erkek çocuklara armağan edebilirsiniz.

Doğum günü ya da yıl dönümü gibi özel günlerde Çocuklar İçin İlginç Hediye Balon Helikopter'i Hediye Fabrikası'ndan gönül rahatlığıyla alabilir ve çocuklara asla unutamayacağı bir doğum günü yaşatabilirsiniz. Öyleyse daha fazla beklemeden sevdiklerin çocuklarına ve kendi çocuğunuza bu anlamlı hediyeyi armağan ederek onları son derece mutlu edebilir ve onların mutluluğunu paylaşmaktan siz de keyif alabilirsiniz. En özel hediyeler için her zaman olduğu gibi Hediye Fabrikası'na uğrayın!

Çocuklar İçin İlginç Hediye Balon Helikopter'i Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Renk: Sarı, Kırmızı, Yeşil

Ürün Ölçüleri:

  • Kanat Ölçüsü: 3,7cm x 13,2cm

Paket İçeriği:

  • 3 Adet Kanat
  • 2 Adet Balon
  • 1 Adet Kanat Birleştirici
  • 1 Adet Balon Şişirme Aparatı

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.