Hediye Fabrikası » Hediye Sepeti » Sevgiliye Hediye Sepeti » Çikolata Kitabım Hediye Sepeti
Çikolata Kitabım Hediye Sepeti
Çikolata Kitabım Hediye Sepeti
Çikolata Kitabım Hediye Sepeti
Çikolata Kitabım Hediye Sepeti
Çikolata Kitabım Hediye Sepeti

Çikolata Kitabım Hediye Sepeti

24,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F118720
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Kitap okumak gibi güzel bir alışkanlık edinmiş arkadaşlarınıza/dostlarınıza, sevgilinize veya aile bireylerinizden birine şimdiye kadar hep kitap armağan etmeyi tercih ettiniz öyle değil mi? Kitaplarla mutlu olan biri için de en güzel hediye elbetteki zevkine ve tarzına hitab eden kitaplar olacaktır. Kitap okumayı alışkanlık haline getiren ve kitapları hayatının en özel yerine koyan sevdiklerinize yaklaşan bu özel gününüzde en az kitapların verdiği mutluluğu verecek bir armağan vermeye ne dersiniz? Cevabınız evet ise Hediye Fabrikası olarak sizlere sunduğumuz Çikolata Kitabım Hediye Sepeti sizin için!

Kitap şeklinde tasarlanan bir kutu içerisinde özenle hazırlanmış birbirinden lezzetli çikolatalar bulunan bu sıradışı armağan sevdiklerinize tatlı heyecanlar yaratacak harika bir ürün. Özel gün hediyesi olarak tercih edebileceğiniz Çikolata Kitabım Hediye Sepeti'ni herhangi sıradan bir günde sürpriz bir hediye olarak da sunabilirsiniz. Kitap okumaktan hoşlanan sevdikleriniz için anlam dolu bir hediye olabilecek bu kutu içerisindeki biribirinden lezzetli çikolatalar sevdiklerinizin gözlerine hitab edeceği gibi damaklarına da hitab edecek, onlara tarifsiz duygular yaşatacaktır. Sevgilinize, eşinize, en yakın arakadaşınıza, annenize veya diğer yakınlarınızdan birine özel gün hediyesi olarak verebileceğiniz Çikolata Kitabım Hediye Sepeti tül ile tüllenerek özenle hazırlanmaktadır. Aradan uzun yıllarr geçse dahi heyecanını koruyacak bu kutu içerisindeki lezzetler bittikten sonra takı veya ufak tefek eşyaların konulduğu aksesuar kutusu olarak kullanılabilecektir.

En sevdiklerinize en özel hediye olarak sunabileceğiniz Çikolata Kitabım Hediye Sepeti'ni Hediye Fabrikası'nın sizlere sunduğu fırsatlar ile hemen satın alın, kitab okumaktan keyif alan sevdiklerinize sürpriz bir hediye olarak verin. Kaçırmamak adına elinizi çabuk tutmanızda fayda var!

 

Çikolata Kitabım Hediye Sepeti'ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

•1 Adet 3ü1 Arada, 1 Adet 2si1 Arada Jacobs Kahve
•1 Paket Küp Şeker
•2 Adet Cezbeli Türk Kahvesi
•6 Adet Bitter, 6 Adet Sütlü Mabel Kare Çikolata
•1 Paket Draje Şekerleme
•3 Adet Kahve Tadında Şekerler

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.