X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Baskılı Kupalar » Çiftlere Özel Aşk Kupası - I Love You
Çiftlere Özel Aşk Kupası - I Love You

Çiftlere Özel Aşk Kupası - I Love You

69,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F58191
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Dünyanın en güzel duygusu olan aşka sahip olanların, bunu muhafaza etmesi ve en güzel şekilde yaşaması gerekir. Eğer siz de aşkı yakalayanlardansanız, bu tip sevimli ve aşk dolu hediyeler ile sevginizi daha canlı tutabilirsiniz. Sevgiliye küçük hediyeler ile her hangi bir gün ve her hangi bir anda da sürpriz yapılabileceğini unutmamak gerek. Yani bu tip hediyeler için özellikle belli dönemleri beklemenize gerek yok. Sevgiliye hediye sepeti hazırlamak da güzel bir fikir olabilir. Kahve kupalarınıza, çaylar, kahveler ve çikolatalar eşlik edebilir. Sevimli ve romantik bir hediye olacaktır. Ayrıca hediyelerinizi güzel mesajlar ile süslemeniz de çok önemlidir. Sevgiliye Doğum günü mesajları belki notlar ile belki de hediye üzerinde olacak şekilde iletilmelidir. Örneğin bu özel tasarım ürünler üzerinde yazan I Love You notu, çok romantik bir detay olarak karşımıza çıkıyor. Sevgiliye sevgililer günü hediyesi ve doğum günü hediyesi olarak Hediye Fabrikası'ndan gönül rahatlığıyla Çiftlere Özel Aşk Kupası - I Love You hediyesini alıp armağan edebilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra hediyenizin kalitesi de çok önemlidir. Bu kupa seti, porselenden üretilmiştir. Ayrıca su bazlı malzemeden üretilmiş olması sebebi ile sağlığa zararlı madde içermez. İçiniz rahat bir şekilde sevdiklerinize hediye edebilir, sevimli kupalarınız ile en keyifli sohbetlere dalabilirsiniz. Bu sayede sevgiliye doğum günü sürprizi fikirleriarayanlar için de hoş ve özel bir öneride bulunmuş olalım. Hemen bu şık sürprizi hayata geçirmek ve sevdiğinizi mutlu etmek için harekete geçmeye ne dersiniz? Hızla ulaşan hediyeniz mutluluğunuzu daim kılacaktır. Sevgilime doğum günü hediyesi olarak ne alsam karar veremiyorum diyenlerin asla kaçırmaması gereken hediye seçeneği Çiftlere Özel Aşk Kupası - I Love You kupasını öneriyoruz. Üzerine isim baskısı yaptırabileceğiniz kişiye özel bir hediye olan bu romantik kupa ile sevgiliyi daha önce hiç olmadığı kadar mutlu etmeye hazır olun!

Bütün bunların yanında sevgililer gününde neler alınır diye düşünüyorsanız eper sevgiliye hediye olarak Çiftlere Özel Aşk Kupası - I Love You hediyesini hiç düşünmeden kız arkadaşa armağan ederek onu son derece mutlu edebilirsiniz. Sevgililer günü hediyesi, doğum günü hediyesi ya da yıl dönümü hediyesi olarak kız arkadaşa alabileceğiniz bu kupayı kullandıkça sizi düşünecek olan sevgiliniz, kişiye özel isim baskısı ile de kendisini oldukça özel hissedecektir. Kız arkadaşa romantik sürpriz hazırlamak isteyenlerin almaları gereken hediye Çiftlere Özel Aşk Kupası - I Love You seçeneği, sizi bekliyor. Hediye Fabrikası tarafından özel olarak tasarlanan porselen baskı bardak kupa ile ona karşı olan sevgiyi en güzel şekilde sevgiliye göstereceksiniz. En özel günler için sevgiliye unutulmayacak hediyeler alarak onu şaşırtmak ve güzel bir anı oluşturmak istiyorsanız eğer bu kupa bardak seçeneğini sakın kaçırmayın!

Hediye Fabrikası tarafından özel olarak üretilen Çiftlere Özel Aşk Kupası - I Love You hediye seçeneğini size özel olarak sunulan fırsatlardan yararlanarak gönül rahatlığıyla Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebilir ve sevgiliyi kendinize yeniden aşık edebilirsiniz. O halde en güzel hediyeler arasında yer alan Çiftlere Özel Aşk Kupası - I Love You kupasını hiç düşünmeden romantik bir sürpriz ile hediye edebilir ve sevgiliye asla unutamayacağı bir sevgililer günü yaşatabilirsiniz. Kız arkadaş için alınabilecek duygusal ve anlamlı hediye seçenekleri arasında başı çeken bu kupa bardak ile onu şaşırtmaya hazır olun!  Daha fazla beklemeden bu özel hediye için hemen harekete geçerek sevgiliyi mutlu edebilirsiniz.

Çiftlere Özel Aşk Kupası - I Love You'yu Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ürün 2 adet kupadan oluşmaktadır.
  • Ürün Porselenden üretilmiştir.
  • Su bazlı malzemelerden üretildiğinden sağlığa zararlı hiçbir madde içermemektedir.

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.