X
Hediye Fabrikası » İlginç Ürünler » Çifte Kumrulara Özel Love Yazılı Kalpli Kupalar
Çifte Kumrulara Özel Love Yazılı Kalpli Kupalar

Çifte Kumrulara Özel Love Yazılı Kalpli Kupalar

49,90 34,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F130251
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevgiliye doğum günü hediyesi olarak sipariş edebileceğiniz anlamlı ve romantik bir hediye istiyorsanız ona Çifte Kumrulara Özel Love Yazılı Kalpli Kupalar hediyesini armağan edebilirsiniz. Hem sizde hem de sevgilde olacak bu özel kupalar her çay molasında kalplerinizi ve  sevginizi bir araya getirecek! Sevgiliye isim yazılan kupalar arasından tercih edeceğiniz bu model sayesinde ona olan aşkı en güzel şekilde göstereceksiniz.

Aşkınızı en güzel şekilde yansıtacak ve sevgiliye hediye ettiğinizde yüzünde sıcak bir gülümseme oluşturacak aşık çiftler için özel olarak tasarlanan çiftli kupalar, sevgiliye hediye için oldukça ideal. Aşkınızı simgeleyen bu romantik kupalara eminiz sevgiliniz çok bayılacaktır. Çifte Kumrulara Özel Love Yazılı Kalpli Kupalar ile sıradan bardaklarla içilen çay ve kahveler sıradanlıktan çıkacak ve keyifli bir hale dönüşecek. Tatlı figürleri ve kupaları birleştirdiğiniz de ortaya çıkan kalp ve love detayı romantik kişiliğinizi yansıtacak. Sevgiliniz bu romantik kupayı ister evinde isterse de ofisinde keyifle kullanabilecek. Bayan sevgiliye alınabileceği gibi aynı zamanda erkek sevgiliye doğum günü sürprizleri arasında yer alan bu kupayı erkek arkadaşa da armağan edebilirsiniz. Öte yandan eşine doğum günü sürprizleri yapmak isteyenlerin asla kaçırmaması gereken romantik bir hediye tercihi olacaktır. Ayrıca en iyi ofis ve en güzel ev hediyesi sayılacak olan Çifte Kumrulara Özel Love Yazılı Kalpli Kupalar, Hediye Fabrikası tarafından özel olarak tasarlandı.

Alınabilecek en iyi sevgililer için hediyeler modellerinden biri olan bu kupa Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor. Yıldönümünde, sevgilinin doğum gününde veya sevgililer gününde onun için tercih edebileceğiniz Çifte Kumrulara Özel Love Yazılı Kalpli Kupalar için elinizi çabuk tutmalısınız. Daha fazla beklemeden bu özel hediyeyi Mutlu ve keyifli anlara özel alabilirsiniz.

Çifte Kumrulara Özel Love Yazılı Kalpli Kupalar'ı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ürün 2 adet Porselen Kupa'dan oluşmaktadır.
  • Ürün Porselenden üretilmiştir.
  • Su bazlı malzemelerden üretildiğinden sağlığa zararlı hiçbir madde içermemektedir.
  • Uzun ömürlü ve dayanıklıdır.
  • Kupa modeli stok durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir.

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.