Hediye Fabrikası » İlginç Hediyeler » İlginç Ürünler » Çift Taraflı Granit Hamsi-Balık Tavası 32cm
Çift Taraflı Granit Hamsi-Balık Tavası 32cm
Çift Taraflı Granit Hamsi-Balık Tavası 32cm
Çift Taraflı Granit Hamsi-Balık Tavası 32cm
Çift Taraflı Granit Hamsi-Balık Tavası 32cm

Çift Taraflı Granit Hamsi-Balık Tavası 32cm

79,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136504
Tavsiye Et >
Ortalama 3 işgünü içerisinde kargoya verilir
-
ADET
+

Karadenizlilerin en gözde yemeklerinden, doyumsuz lezzet hamsi tavayı evinizde kendiniz yapmaya ne dersiniz? Dışarda tattığınız bu lezzetin hazırlanışına imrendiğiniz zamanlar Çift Taraflı Granit Hamsi-Balık Tavası ile artık geride kalacak!

Karadeniz'in hırçın denizinden çıkıp sofralarımıza kadar gelen hamsiyi en lezzetli hale getirip sunmak oldukça meşakatli bir iştir. Bu eşsiz lezzeti sıradan bir tavada kızartıp, basit bir şekilde sunmak olmaz. Hamsi özen ve ustalık ister. Ustalık için de lazım olacak en öenmli şeylerden biri hamsini yapımında kullanacağınız ekipmanlardır. İşte sizlere sunduğumuz Çift Taraflı Granit Hamsi-Balık Tavası da kalitesi ve şıklığı ile dikkat çeken harika bir ürün. Hamsi tava yapımında kullanılacak ve hamsiye özenle şekil vermenizi, lezzetiyle pişirmenizi sağlayacak bu tava ile ailenize veya evinize gelen misafirlerinize doyumsuz lezzetti ile dikkat çeken hamsi tava sunumu yapabileceksiniz. Çift taraflı olan bu tava sayesinde hamsilerin en lezzetli hali birkaç dakika sonra ortaya çıkıyor, sunuma hazır hale geliyor. Çift Taraflı Granit Hamsi-Balık Tavası ile kısık ateşte pişirmeye başlayacağınız hamsileri tavanın çift yönü sayesinde tek hareketle çevirebileceksiniz. Böylelikle hamsileriniz her iki yüzeyi de aynı oranda kızaracaktır. Sonrasında servis tabağına alacağınız hamsi tavanız artık sevdiklerinize sunmak için hazır hale gelecektir. Bu doyumsuz lezzetin keyfini çıkarmak ise size kalmış.

Enes Karadeniz yemeği hamsi tavayı evinizde kolay bir şekilde yapmak istiyorsanız Çift Taraflı Granit Hamsi-Balık Tavası'na kesinlikle sahip olmanızı öneririz. Bu kullanışlı tavayı börek yapımında da rahatlıkla kullanabilir, lezzetli ve değişik tatlardaki börekleri çift taraflı tava sayesinde sunuma hazır hale getirebilirsiniz.

 

Çift Taraflı Granit Hamsi-Balık Tavasını Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Yağ Sıçratmayan, Yanmaz ve Yapışmaz Çift Taraflı Balık Tavası

Ürün Ölçüleri:

32cm Çap

Paket İçeriği:

2 Adet 32 cm granit tava

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.