X
Hediye Fabrikası » Dekoratif Hediyeler » Chivas Regal Şişe Abajur
Chivas Regal Şişe Abajur
Chivas Regal Şişe Abajur
Chivas Regal Şişe Abajur
Chivas Regal Şişe Abajur
Chivas Regal Şişe Abajur
Chivas Regal Şişe Abajur

Chivas Regal Şişe Abajur

94,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F107396
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Aşağıdaki okuyacağınız teknik özelliklerle ürünlerimizi en dayanıklı şekilde sizlere sunmak için üretiyoruz şişe dizayn abajurlar, köşe aydınlatmaları, yatak ve çocuk odası takımları, işletme aydınlatmaların ve özel siparişleriniz tamamı el yapımıdır.

Tasarımlarımızda kullanılan şapkaların telleri galveniz kaplandıktan sonra boyama işlemine alınmaktadır. Statik boyama ile 200 C° fırınlama işleminden geçtikten sonra PCV kaplanmaya hazır hale gelmektedir.

Abajurda kullanılan PVC malzemesi ışığa ve ısıya dayanıklıdır. Kullanılan özel kalıplarla PVC malzemesi kesilmekte, ürünün daha uzun kullanılması için yapılan süreli hassas yapıştırma ve kenarlık süsü takılmasından sonra şapka yapım aşaması tamamlanmaktadır. PVC şapkalar nemli bezle silinmeye elverişlidir. PVC kaplaması haricinde, kumaş kaplamalı ve kurdeleli şapka çeşitleri toz alma yöntemiyle temizlenmelidir.

Şişe ürünlerimizin delinme işlemi elmas matkapla ile yapılmaktadır. Su ile birlikte delme işlemi sırasında özenli ve hassas çalışmalar sonucunda cam şişeler delinmektedir.

Tesisat için kullanılan kablo, duy, anahtar ve fiş beş renkte üretilmektedir: Şeffaf, beyaz, siyah, gri ve bronz rengi. Kullanılan malzemeler TSE onaylı ürünlerdir. Tesisat yapım işlemi sonrasında ürünlerin kontrolleri yapılmakta ve etiketlenmektedir.

Ürünlerimizin size ulaştırılması için özel koliler tasarlanmıştır. Koli içine konulan ürünler zarar görmemesi için ayrıca balonlu naylon ile kaplanmaktadır. Gönderilen tüm kolilerimizde ürün kullanma kılavuzu bulunmaktadır.
Abajur şapkasının şeklini asorti kısmından belirleyebilirsiniz.

Ürün Bilgisi
Şişe : Chivas Regal 12 Years
Abajur Şekli : Şapka - Alt Çap: 30 cm, Üst Çap: 10 cm, Yükseklik: 20 cm
Abajur Rengi : Kafes
Elkamet : Kahverengi
Derinlik (cm) : 30
Boy (cm) : 42
Genişlik (cm) : 30
Ağırlık (kg) : 1
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.