X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Anneye Hediye » Cevşen Yazılı Osmanlı Zırh Biblo
Cevşen Yazılı Osmanlı Zırh Biblo
Cevşen Yazılı Osmanlı Zırh Biblo
Cevşen Yazılı Osmanlı Zırh Biblo
Cevşen Yazılı Osmanlı Zırh Biblo

Cevşen Yazılı Osmanlı Zırh Biblo

149,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137488
Tavsiye Et >
Renk:
Sarı
Metalik Gri

Kendinizi bu sayfada bulduğunuza göre yeni ev alan veya evini yenileyen sevdiklerinize ne hediye alacağınıza henüz karar veremediniz. Öncelikle seçeceğiniz hediyenin sevdiklerinize verdiğiniz değeri yansıtmasını istiyorsanız doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Çünkü Hediye Fabrikası olarak sevdiklerinize alabileceğiniz en güzel ve kalıcı hediye alternatiflerini tasarlayı sizlerin beğenisine sunuyoruz. Cevşen Yazılı Osmanlı Zırh Biblo da bunlardan sadece biri.

Tüm şıklığı ile etkileyici ve kusursuz bir görünüm sunan bu biblo Hz. Peygamber döneminden günümüze kadar gelen Cecşen-ül Kebir duası ile tasarlanmıştır. Osmanlı Devleti döneminde Türk askerlerinin giydiği zırhların üzerine yazılan bu duanın gücü ve kuvvetinin oldukça fazla olduğuna inanılmaktadır. Sitemizden satın alacağınız Cevşen Yazılı Osmanlı Zırh Biblo da temsili olarak hazırlanan manevi bir ev hediyesi olacaktır. Sevdiklerinizi ve evlerini tüm kötülüklerden koruyacak bu Cevşen yazılı biblo evlerin en özel köşelerinde yerini alacak, her daim sizi hatırlatacaktır. Cevşen Yazılı Osmanlı Zırh Biblo ev hediyesinin dışında ofis hediyesi olarak da tercih edilebilir.

Gümüş ve gold renk seçeneği ile oldukça hoş bir görünüm sergileyen Cevşen Yazılı Osmanlı Zırh Biblo'yu kendi viniz veya ofisiniz için de satın almanız mümkün. Uzun yıllar boyunca hatta ömür boyu kalıcılığını sürdürecek bu manevi hediye ile sevdiklerinize verdiğiniz değeri yansıtmanız da elinizde. Cevşen Yazılı Osmanlı Zırh Biblo'ya sahip olmak için tek yapmanız gerekeni söyleleyim hemen; sitemizden siparişinizi oluşturun, bu şık bibloya kavuşmayı bekleyin.

 

Cevşen Yazılı Osmanlı Zırh Bibloyu Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Cevşen Yazılı Osmanlı Zırh Bibloda Cevşen duasının tamamı yazılmıştır.
  • 29 cm x 10 cm ölçülerindedir.
  • Cevşen duası ince işlemeler ile okunur kalitede işlenmiştir.
  • Üzeri parlak taşlarla süslenmiştir.
  • Osmanlı zırhının Orijinali baz alınarak imal edilmiştir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.