X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Baskılı Bardak » İsimli Çay Bardağı Seti » Çay Tiryakilerine Özel İsim Yazılı Çay Seti
Çay Tiryakilerine Özel İsim Yazılı Çay Seti
Çay Tiryakilerine Özel İsim Yazılı Çay Seti
Çay Tiryakilerine Özel İsim Yazılı Çay Seti
Çay Tiryakilerine Özel İsim Yazılı Çay Seti
Çay Tiryakilerine Özel İsim Yazılı Çay Seti
Çay Tiryakilerine Özel İsim Yazılı Çay Seti

Çay Tiryakilerine Özel İsim Yazılı Çay Seti

59,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139265
Tavsiye Et >
15 karakter yazabilirsiniz.
2 karakter yazabilirsiniz.

Ülkemizde herkesin çok sevdiği bir içecek varsa o da çaydır. Sabah kahvaltı yaparken veya akşam yemeğinde, hatta kafelerde bile durmadan içtiğimiz çay herkes tarafından sevilen milli lezzetlerimizden biridir. Bu anlamda doğum günü gibi özel günlerde Çay Tiryakilerine Özel İsim Yazılı Çay Seti hediyesini sevdiklere gönül rahatlığıyla armağan edebilirsiniz. Çay bardağı ve kurabiye tabağından oluşan bu çay seti, çay tiryakisi olan herkes tarafından çok beğenilecektir. Mesela çay içmeyi çok seven erkek arkadaşa sevgililer günü erkege hediye seçeneği olarak alabilir ve sevgiliye armağan edebilirsiniz. Her çay içişinde sizi hatırlayacak olan sevgiliye iyi ki almışım diyeceğiniz bir ürün olacaktır.

Ayrıca en farklı bardak modelleri içerisinde de yer alan Çay Tiryakilerine Özel İsim Yazılı Çay Seti , en çok tercih edilen hediye bardak seti modellerinden biridir. Çay içmeyi seven erkek arkadaşa sevgililer günü hediyesi olarak alabileceğiniz gibi aynı zamanda babaya babalar günü hediyesi olarak da almayı düşünebilirsiniz. Öte yandan arkadaşa da doğum günü hediyesi olarak tercih edebileceğiniz Çay Tiryakilerine Özel İsim Yazılı Çay Seti, Hediye Fabrikası'nda kişiye özel isim baskısıyla hazırlanmaktadır. Bu sayede hediye sahibinin kendisini özel hissetmesini sağlayacak olan bu ürüne hediye sahibi asla hayır diyemeyecek! Bununla birlikte en çok tercih edilen kupa modelleri içerisinde de yer alan Çay Tiryakilerine Özel İsim Yazılı Çay Seti'ni erkeklere olduğu gibi kadınlara da armağan ederek onları şaşırtabilirsiniz.

Bu anlamda anneler gününe özel hediyeler arayışı içerisindeyseniz anneye gönül rahatlığıyla anneler günü hediyesi olarak Çay Tiryakilerine Özel İsim Yazılı Çay Seti'ni armağan ederek anneye unutamayacağı bir anneler günü yaşatabilir ve bundan sonra çay keyfine daha fazla keyif kazandırabilirsiniz. Anneye, babaya, arkadaşa veya sevgiliye alinabilecek hediyeler içerisinde yer alan en farklı seçeneklerden olan Çay Tiryakilerine Özel İsim Yazılı Çay Seti Hediye Fabrikası kalitesiyle oluşturulmaktadır. İsim ve not yazılı olarak baskılatarak sevdiklere doğum günü gibi özel günlerde hediye edebilir ve hediye sahibi ile aranızdaki samimiyeti güçlendirebilirsiniz. Acele edin ve bu mükemmel ürünü sakın kaçırmayın!

Çay Tiryakilerine Özel İsim Yazılı Çay Seti'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Çay seti 1 adet cam çay bardağı 1 adet gülün yüz kaşık 1 adet cam kurabiyelik 1 adet sunum ahşabından oluşmaktadır.

  • Sunum ahşabı 16cm x 13 cm ölçülerindedir ve doğal ahşaptır.

  • Çay bardağı ve sunum ahşabında isiminizi ve baş harflrtinizi yazabileceğiniz özelleştirme bölümleri bulunmaktadır.

  • Çay Tiryakilerine Özel İsim Yazılı Çay Seti özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.