X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Çay Şiirli Sevgiliye Hediye 4 lü Ahşap Puzzle Bardak Altlığı
Çay Şiirli Sevgiliye Hediye 4 lü Ahşap Puzzle Bardak Altlığı
Çay Şiirli Sevgiliye Hediye 4 lü Ahşap Puzzle Bardak Altlığı
Çay Şiirli Sevgiliye Hediye 4 lü Ahşap Puzzle Bardak Altlığı

Çay Şiirli Sevgiliye Hediye 4 lü Ahşap Puzzle Bardak Altlığı

34,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138011
Tavsiye Et >
150 karakter yazabilirsiniz.

Birlikteliğiniz başladığı andan itibaren size en güzel anları yaşatan biricik sevgilinize küçük ama etkileyici sürpriz hediyeler ile büyük bir mutluluk yaşatmak istiyorsanız çay şiirli sevgiliye hediye 4'lü ahşap puzzle bardak altlığı ilginç bir tercih olacaktır. Sevgiliye yılbaşı hediyesi olarak tasarlatabileceğiniz isimlerinize özel bu hediye onun kendisini çok özel ve değerli hissetmesini sağlayacaktır.

Sevgilinize karşı hissettiğiniz özel duyguları anlamlı bir hediye ile ifade etmek istiyorsanız 14 Şubat geldiğinde Sevgililer Günü şiirleri yazdırarak hazırlatabileceğiniz puzzle bardak altlıkları uzun süre akıllardan çıkmayacak bir hediye olacaktır. Romantikliğinizi özel günlerinizde sevgilinize yansıtmak ve ona sevginizi, aşkınızın büyüklüğünü anlatmak için faydalandığınız en güzel şiirler puzzle şeklinde tasarlanan bardak altlıkları üzerine yazılarak kalıcı bir hale geliyor. Sevgiliye özel günlerde hatıralık hediyeler ile aşkınızı hissettirecek sürprizler yapmak istiyorsanız şiirli bardak altlıkları harika bir tercih olacaktır.

Hayatınızda eksikliğini daha öncesinde fark edemediğiniz birçok güzelliği tamamlayan, dünyanızı değiştiren, kalp ritminizi arttıran sevgiliye doğum günü geldiğinde de verilebilecek puzzle tasarımlı şiirli bardak altlıkları ile özel günün anlamını tamamlayabilirsiniz. Sevgiliye doğum günü mesajı yazdırarak hazırlatabileceğiniz puzzle bardak altlığı onu hem çok şaşırtacak hem de çok mutlu olmasını sağlayacaktır.

Sevdiklerinize farklı hediyeler ile değişik deneyimler yaşatmak, onlara asla unutamayacağı hatıralar bırakmak istiyorsanız sevgilinizle isimlerinizin yer aldığı şiirli bardak altlıkları son derece etkileyici bir tercih olacaktır.

Çay Şiirli Sevgiliye Hediye 4 lü Ahşap Puzzle Bardak Altlığı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ahşap bardak altlığı 4 parçadan oluşmaktadır.
  • Puzzle bardak altlıklarının birleşmiş ölçüsü 19 cm x 19 cm dir.
  • Her bir parça 8.5 cm'dir ve 4 mm kalınlığı bulunmaktadır.
  • Bardak altlıklarının tek tarafına baskı yapılmaktadır.
  • Bulaşık makinasında yıkamayınız.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.