X
Hediye Fabrikası » Sevgili Hediyeleri » Erkek Sevgiliye » Erkek Sevgiliye Doğum Günü » Çapa Tasarımlı Dekoratif Masa Saati
Çapa Tasarımlı Dekoratif Masa Saati
Çapa Tasarımlı Dekoratif Masa Saati
Çapa Tasarımlı Dekoratif Masa Saati
Çapa Tasarımlı Dekoratif Masa Saati
Çapa Tasarımlı Dekoratif Masa Saati
Çapa Tasarımlı Dekoratif Masa Saati

Çapa Tasarımlı Dekoratif Masa Saati

69,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139043
Tavsiye Et >

Denizi seven ve denizcilikle uğraşan sevdiklere özel gün hediyesi olarak alabileceğiniz ve anısal niteliğe sahip bir hediye olan Çapa Tasarımlı Dekoratif Masa Saati seçeneği ile sevdiklerinizi çok mutlu edecek ve onlara vermiş olduğunuz değeri en güzel şekilde onlara göstereceksiniz. Denizi seven sevgiliye özel olarak sevgililer günü hediyeleri fikirleri nelerdir diye merak ediyorsanız ona alabileceğiniz en anlamlı sevgililer günü hediyesi kesinlikle Çapa Tasarımlı Dekoratif Masa Saati olacaktır. Kadın için olduğu kadar sevgililer günü hediyesi erkek için de oldukça önemlidir. Bu yüzden denizi ve denizciliği seven erkek sevgiliye gönül rahatlığıyla alabileceğiniz bir hediye olan Çapa Tasarımlı Dekoratif Masa Saati, Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor.

Bu güzel hediyenin üzerine isim baskısı yaptırarak da hediyeyi sevgiliye özel saat haline dönüştürebilir ve sevgiliye unutulmaz bir anı takdim etmiş olursunuz. İş yerinde ya da evinde sergileyeceği ve baktıkça sizi hatırlayacağı anlamlı ve oldukça kullanışlı bir hediye olacaktır. Bu anlamda doğum günü gibi özel günlerde sevdiklere alınabilecek en güzel hediyelerden biri olan dekoratif masa saati seçenekleri arasında başı çeken Çapa Tasarımlı Dekoratif Masa Saati ile sevdiklere mükemmel bir armağan vermiş olacaksınız.

Bütün bunların yanı sıra Çappa Tasarımlı Dekoratig Masa Saati, sevgiliye alınan en güzel hediye olacaktır. Ona ne kadar çok değer verdiğinizi en güzel şekilde göstermenizi sağlayacak ve o olmadan zamanın ne kadar yavaş geçtiğini sevgiliye en duygusal yoldan anlatmış olacaksınız. Sevgililer günü hediyesi olarak sevgiliye armağan edebileceğiniz bu masa saatini doğum günü hediyesi olarak arkadaşa ya da yeni yıl hediyesi olarak anne ve babaya takdim edebilirsiniz. O halde daha fazla beklemeden bu anlamlı hediye seçeneğini hemen sipariş edin!

Çapa Tasarımlı Dekoratif Masa Saati'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ölçüleri: 20x17,5cm'dir. İç saatin çapı 8cm'dir.
  • Bir adet kalem pil ile çalışır.
  • Çapa Tasarımlı Dekoratif Masa Saati özenle hazırlanarak hediye paketi ile gönderilmektedir.

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.