X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Çikolata » Canım Babam Mesajlı İsme Özel Harf Çikolata
Canım Babam Mesajlı İsme Özel Harf Çikolata
Canım Babam Mesajlı İsme Özel Harf Çikolata
Canım Babam Mesajlı İsme Özel Harf Çikolata
Canım Babam Mesajlı İsme Özel Harf Çikolata
Canım Babam Mesajlı İsme Özel Harf Çikolata
Canım Babam Mesajlı İsme Özel Harf Çikolata

Canım Babam Mesajlı İsme Özel Harf Çikolata

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139393
Tavsiye Et >

ÜCRETSİZ KARGO
Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
12 karakter yazabilirsiniz.

Canımızdan çok sevdiğimiz babalar için onlara yılın belli günlerinde sürprizler yaparak onları şaşırtmayı çok severiz. İşte bu yüzden bu babalar günü için ya da babaya doğum günü hediyesi olarak tercih edebileceğiniz en tatlı ve duygusal hediye Canım Babam Mesajlı İsme Özel Harf Çikolata seçeneği Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor. Kişiye özel isim baskısıyla hazırlanacak olan ve üzerinde canım babam yazılı bu çikolatalar ile babanızı çok şaşırtacak ve oldukça duygulandıracaksınız. Üstelik Hediye Fabrikası'nda yer alan online hediye gönder seçeneği sayesinde İstanbul içi aynı gün hediyenizi kapıdan teslim alabilir ve hediye seçiminde geç kalmış bile olsanız hediyenizi tam gününde babaya armağan edebilirsiniz.

Canım Babam Mesajlı İsme Özel Harf Çikolata, hediyelik çikolatalar içerisinde en çok dikkat çeken ve en duygusal anlam taşıyan bir babalar günü hediyesi olacaktır. Ayrıca sadece babalar günü hediyesi değil, aynı zamanda babaya doğum günü hediyesi olarak da tercih edebileceğiniz Canım Babam Mesajlı İsme Özel Harf Çikolata, babanıza unutulmayacak bir gün yaşatacaktır. Öte yandan babaya Canım babam yazılı çikolata haricinde seni seviyorum çünkü yazılı çikolata seçenekleri de hazırlatabilir ve ona son derece duygusal bir sürpriz oluşturabilirsiniz. Babamı çok seviyorum diyenlerin asla kaçırmaması gereken çok özel bir hediye tercihi olacak!

Doğum günü gibi anlamlı günlerde babaya özel hediyeler neler olabilir diye düşünüyorsanız en çok tercih edilen anlamlı hediyeler arasında yer alan Canım Babam Mesajlı İsme Özel Harf Çikolata tam aradığınız hediye olacaktır. Onu ne kadar çok sevdiğinizi her yıl olduğu gibi bu yıl da en iyi şekilde göstermek istiyorsanız kişiye özel isim ve mesaj yazılı bu tatlı çikolata seti çok doğru bir hediye tercihi olacak! Bu bakımdan babalar gününe alınabilecek hediyeler neler olabilir diye kara kara düşünmeye artık hiç gerek yok! Canım Babam Mesajlı İsme Özel Harf Çİkolata Hediye Fabrikası'nda kişiye özel olarak hazırlanmak için sizi bekliyor. En özel hediye tercihlerini babaya armağan etmek için her zaman olduğu gibi yine Hediye Fabrikası'na uğrayın!

Canım Babam Mesajlı İsme Özel Harf Çikolata'yı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Mesaj kaliteli sütlü harf çikolata ile yazılmaktadır.

  • Kutu içerisinde 24 adet harf çikolata bulunmaktadır.

  • Kutu içerisinde toplamda 156 gram çikolata gönderilmektedir.

  • Canım Babam Mesajlı İsme Özel Harf Çikolata özenli paketlemesi ile gönderilmektedir. 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.