X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Canım Anneme Hediye Canlı Minyatür Bahçe
Canım Anneme Hediye Canlı Minyatür Bahçe
Canım Anneme Hediye Canlı Minyatür Bahçe
Canım Anneme Hediye Canlı Minyatür Bahçe
Canım Anneme Hediye Canlı Minyatür Bahçe
Canım Anneme Hediye Canlı Minyatür Bahçe
Canım Anneme Hediye Canlı Minyatür Bahçe
Canım Anneme Hediye Canlı Minyatür Bahçe

Canım Anneme Hediye Canlı Minyatür Bahçe

159,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139305
Tavsiye Et >
60 karakter yazabilirsiniz.
40 karakter yazabilirsiniz.

İnsanları ve genel olarak canlıları seven annelere anneler günü hediyesi olarak alabileceğiniz farklı ve oldukça anlamlı bir hediye seçeneği olan Canım Anneme Hediye Canlı Minyatür Bahçe ürününü öneriyoruz. Özellikle anneler günü için sipariş ederek anneyi şaşırtacağınız bu minyatür bahçeye anneniz çok güzel bakacak ve baktıkça sizi hatırlayacaktır. Anneme ne hediye alsam diye kara kara düşünenlerin asla kaçırmaması gereken özel bir hediye seçeneği olan Canım Anneme Hediye Canlı Minyatür Bahçe'nin üzerine dilerseniz annenizin ismini yazdırarak hediyeyi annenize özel kılabilirsiniz. Kendisini oldukça özel hissetmesinin yanı sıra onun canlı sevgisini de oldukça artıracak bir hediye olacaktır. Bu anlamda özellikle öğretmen olan anneye öğretmenler günü çiçek hediyesi olarak gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir armağandır.

Anneler günü için herkesten çok sevdiğiniz annenize anneler günü çiçek sepeti oluşturmak istiyorsanız sizi bunun bir adım ötesine taşıyoruz. Onunla ilgileneceği ve severek bakacağı bir hediye olan Canım Anneme Hediye Canlı Minyatür Bahçe, annenizin bu zamana kadar almış olduğu en içten hediye olacak! Bu anlamda anneler günü için kaçırılmayacak bir hediye fırsatı olan Canım Anneme Hediye Canlı Minyatür Bahçe, kişiye özel olarak hazırlandığından annenizin çok hoşuna gidecektir. Evinin en güzel yerine asıp ilgileneceği bu minyatür bahçeye baktıkça anneniz sizi düşünecek! Adeta bir hediye denızı olan Hediye Fabrikası'nda kişiye özel olarak hazırlanacak Canım Anneme Hediye Canlı Minyatür Bahçe, anneler günü ya da anneye doğum günü için sizi bekliyor.

Bütün bunların yanı sıra en farklı ve en anlamlı hediye fikirleri içerisinde yer alan Canım Anneme Hediye Canlı Minyatür Bahçe hediyesini hiç düşünmeden anneye hediye ederek onu daha önce hiç olmadığı kadar mutlu etmeyi başarabilirsiniz. Unutulmaz bir anneler günü yaşayacak olan annenizin mutluluğundan siz de keyif alacaksınız. Hayatınızdaki ilk sevgiliye hediye olarak kesinlikle almak isteyeceğiniz bir ürün olan Canım Anneme Hediye Canlı Minyatür Bahçe, ona vermiş olduğunuz değeri en güzel şekilde anneye gösterecektir. O halde daha fazla beklemeden Canım Anneme Hediye Canlı Minyatür Bahçe hediye seçeneğini hemen sipariş edin!

Canım Anneme Hediye Canlı Minyatür Bahçe'yi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kap : özel tasarım seramik saksı en : 17, boy : 17, yükseklik : 6 (cm)

  • Sukulent bakımı : iç ortamda sukulent bitkileri sprey yöntemiyle haftada 2 defa sulanmalıdır.Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uçlarından budanabilir..

  • Sukulentlerin uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir. Ayrıca sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz(bitkilerinizi klordan korumalısınız).

  • Sipariş ettiğiniz ürünlerle görseldeki ürünlerin aksesuarları aynıdır.

  • Doğal olan organik malzemelerde ise ufak farklılıklar gösterebilir.lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.