Hediye Fabrikası » Ödüller - Sertifikalar » Plaketler » Canım Annem Plaket
Canım Annem Plaket

Canım Annem Plaket

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F63224
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
-
ADET
+

Sonsuz sevgisini size her daim hissettiren melek annenizi sıradışı bir hediye ile mutlu etmeye ve şaşırtmaya hayır demeyeceğinizi düşündük ve Hediye Fabrikası olarak Canım Annem Plaket'in tasarımına imza attık. Bu muhteşem hediye annenizin şimdiye kadar aldığı hediyeleri unutturacak türden!

Annelerimizi yalnızca özel günlerde değil yılın her günü mutlu etmek görevimiz. Siz evlatları için fedakarlıkların en büyüğünü yapan ve yapmaya da devam eden annenize sürpriz niteliğinde bir hediye olabilecek Canım Annem Plaket, onu yalnızca bir gün değil baktığı her gün mutlu edecek bir armağan. Heyacanını kısa süre içerisinde kaybeden sıradan hediyelerin aksine oldukça anlamlı bir hediye olacak bu plaketin kalıcılığı ömürlüktür. Üzerine baskı yöntemi ile yazılan mesajınız sayesinde yalnızca annenize özel bir hal alan Canım Annem Plaket sevgili annenize duygu dolu anlar yaşatacağı gibi sizin gibi bir evlada sahip olduğu için kendini şanslı hissetmesinde de etkili olacaktır. Anneye özel gün hediyesi olarak hazırlatabileceğiniz Canım Annem Plaket'ini biriciğinize doğum gününde veya anneler gününde armağan edebilirsiniz. Bu onu çok mutlu edecek ve şaşırtacaktır. Sizin istediğinizde bu değil mi zaten? Melek annenizi her an mutlu ve güler yüzlü görmeniz..

Anneye özel gün hediyesi olarak satın alabileceğiniz Canım Annem Plaket ile değerli annenize asla unutulmayacak bir hediye vermek istiyorsanız elinizi çabuk tutmanızı öneririz. Bu muhteşem ürünü ona armağan etmek istiyorsanız hemen sitemizden siparişinizi oluşturun, hediyeniz size ulaştığında annenize hoş bir sürpriz yapın.

 

Canım Annem Plaket'i satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Ürün süblimasyon baskı tekniğiyle metal plakaya işlenmektedir.
  • Metal plaka şık kadife plakete yapıştırılarak gönderilecektir.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.