Hediye Fabrikası » Baskılı Kupalar » Çanakkale Şehri Hediyesi Kupa Bardak
Çanakkale Şehri Hediyesi Kupa Bardak
Çanakkale Şehri Hediyesi Kupa Bardak
Çanakkale Şehri Hediyesi Kupa Bardak

Çanakkale Şehri Hediyesi Kupa Bardak

24,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136363
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
-
ADET
+

 

Koskoca tarihin hayat verdiği ve her metresinde bir hikaye gizli olan Çanakkale şehri tamamen bir kültür ve bir tarihtir. Çanakkale şehitliğinin bulunduğu ilçede ziyaretçi akını hiç bir zaman bitmemektedir. Türkiye'de bulunan en değerli yapıtlardan birisi olan Şehitlik Abidesi taşıdığı özelliklerden dolayı üzerinde nice kahramanlıklar ve acılar taşımaktadır. Çanakale ilinin Gelibolu ilçesinde yer alan şehitlik içerisinde bir çok acı ve gururu da barındırmaktadır.

Böylesine gurur duyulacak bir geçmişe sahip olmamıza sağlayan, şehitlerimizin ruhunu şad etmemizi ve onları ziyaret edip geçmiş bu güne gelmemizin ne denli zor yollardan geçtiğini görmek adına Çanakkale'yi ziyaret etmemiz önemlidir. Gurur dolu geçmişimize ev sahipliği yapan Çanakkale'nin geçmişi ile özel bir şekilde ilgilenen arkadaşınıza doğum günü hediyesi olarak Çanakkale Şehitlik Abidesi'nin yer aldığı Çanakkale Şehri Hediyesi Kupa Bardak'ı hediye edebilirsiniz. Çay ya da kahvesini her içtiğinde geçmişimize ait gurur dolu şehri görmenin mutluluğunu yaşayacaktır. Özel baskı tekniği ile hazırlanan kupa dilerseniz sihirli olarak da hazırlanabilmektedir. Sihirli kupanın özelliği içerisine yalnızca sıcak su konulduğunda üzerindeki bilgiler gözüktüğü için şehrin gizemini bir kez daha yaşamış olacaksınız.


Çanakkale Şehri Hediyesi Kupa Bardağı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Porselen; klasik beyaz porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Ürün Çeşidi: Sihirli; siyah sihirli sır kaplı porselen kupa üzerine baskı yapılır. Kupa içerisine sıcak sıvı konulduğu zaman alt kısımdaki baskı ortaya çıkar.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.