X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Can Dostuma Hediye Çerçeveli Ahşapfoto​
Can Dostuma Hediye Çerçeveli Ahşapfoto​
Can Dostuma Hediye Çerçeveli Ahşapfoto​
Can Dostuma Hediye Çerçeveli Ahşapfoto​
Can Dostuma Hediye Çerçeveli Ahşapfoto​
Can Dostuma Hediye Çerçeveli Ahşapfoto​
Can Dostuma Hediye Çerçeveli Ahşapfoto​
Can Dostuma Hediye Çerçeveli Ahşapfoto​

Can Dostuma Hediye Çerçeveli Ahşapfoto​

109,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138865
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

En yakın arkadaşa doğum gününde güzel bir sürpriz yapmak istiyorsanız eğer ona asla unutamayacağı ve her an sizi hatırlatacak güzel bir hediye almalısınız. Bu anlamda Can Dostuma Hediye Çerçeveli Ahşapfoto hediye seçeneği tam aradığınız hediye olacaktır! Üzerine birlikte çekilmiş olduğunuz güzel bir fotoğrafı baskılatarak oluşturacağınız ve isim baskısı ile de hediyenizi tamamlayacağınız bu ürün ile arkadaşı son derece mutlu etmeyi başaracaksınız. Dilerseniz ahşap bir fotoğraf albümü oluşturabilir, dilerseniz de direkt olarak Can Dostuma Hediye Çerçeveli Ahşapfoto'yu takdim edebilirsiniz.

Özel bir ev aksesuarı sayılabilecek olan Can Dostuma Hediye Çerçeveli Ahşapfoto için ev aksesuarları fiyatları merak ediyorsanız Hediye Fabrikası'nda aradığınızdan fazlasını bulacaksınız. Öte yandan öğretmen arkadaş için alınabilecek öğretmene en güzel hediye kesinlikle Can Dostuma Hediye Çerçeveli Ahşapfoto hediyesidir. Bu anlamda arkadaşıma öğretmenler günü hediyesi ne alabilirim diye kara kara düşünmeye hiç gerek yok! Aynı şekilde ahşapfoto için foto baskı fiyatları hakkında da bilgi edinmek için Hediye Fabrikası'na bakmanız yeterlidir. En uygun hediye ahşap fotoları bulabileceğiniz gibi bu özel Can Dostuma Hediye Çerçeveli Ahşapfoto hediyesini de tercih edebilirsiniz.

Arkadaşa dilerseniz doğum günü hediyesi olarak alabileceğiniz Can Dostuma Hediye Çerçeveli Ahşapfoto'yu dilerseniz de yeni yıla girerken yılbaşı hediyesi olarak Hediye Fabrikası'ndan kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. Evinde ya da iş yerinde sergileyeceği bu ahşap fotoya baktıkça arkadaşlığınızın ne kadar sağlam olduğunu düşünecek olan can dostunuza alınabilecek en anlamlı hediyelerden biri kesinlikle bu olacaktır! O halde daha fazla beklemeden Can Dostuma Hediye Çerçeveli Ahşapfoto'yu kişiye özel olarak hazırlatarak sipariş edebilir ve doğum günü gibi özel günlerde arkadaşa armağan edebilirsiniz. En özel anlar için alınması gereken en özel hediyedir.

Can Dostuma Hediye Çerçeveli Ahşapfoto'yu Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Çerçeve Boyutu 28 x 35 cm'dir

  • Masif ahşap plaka üzerine lazer kazıma yöntemiyle yapılmaktadır.

  • Çerçeve önünde dekoratif mat cam ile tozlanmaya karşı korur ve kolay temizlenme sağlar.

  • Duvara asmak için uygundur.

  • Fotoğrafınıza göre yatay yada dikey olarak hazırlanmaktadır.

  • Can Dostuma Hediye Çerçeveli Ahşapfoto özel kutusunda özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.


lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.