X
Hediye Fabrikası » İlginç Ürünler » Cama Yapışan Gözlemlenebilir Kuş Yuvası
Cama Yapışan Gözlemlenebilir Kuş Yuvası
Cama Yapışan Gözlemlenebilir Kuş Yuvası
Cama Yapışan Gözlemlenebilir Kuş Yuvası
Cama Yapışan Gözlemlenebilir Kuş Yuvası

Cama Yapışan Gözlemlenebilir Kuş Yuvası

35,00 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135412
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Çocuğuma hediye almak istiyorum diyorsanız size çok özel bir hediye önerisinde bulunuyoruz, Cama Yapışan Gözlemlenebilir Kuş Yuvası ile çocuğun gelişimini ve başka canlılara karşı olan merakını yüksek derecede karşılayacaksınız. My Spy Bird House Kuş Evi sayesinde kuşların harika hayatlarını camdan izleyebileceksiniz. Kuş evini cama yapıştırmanız ile kuşlar yuva yapacak ve hayatlarını tüm doğallığı ile gözlerinizin önünde yaşayacaklardır. Yuvayı oluşturma aşamaları, yumurtalaması aşamaları, yavru aşamaları, yavruyu besleme aşamalarını en doğal haliyle gözlemleyebilirsiniz. Ayrıca bu güzel yuva, sevgiliye en anlamlı hediye seçeneklerinden biri olacaktır.

Cama Yapışan Gözlemlenebilir Kuş Yuvası'nı cama yapıştırarak tüm evi rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz. Bu anlamda çocuklar için hediye almak istiyorum diyorsanız hem kendi çocuğunuz hem de arkadaşın çocuğu için bu kuş yuvasını Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebilirsiniz. Bir nevi çocuk oyuncakları olarak sayılabilecek olan Cama Yapışan Gözlemlenebilir Kuş Yuvası ile meraklı çocuklara vakit geçirebileceği eğlenceli bir aktivite armağan etmiş olacaksınız. Bu anlamlı hediye seçeneğini sevdiklere özel dogum gunu hediyesi olarak satın alabilir ya da yılbaşı gibi özel günlerde sipariş edebilirsiniz.

Erkek ya da kız çocuk farketmeden alınabilecek bu özel ürünü kızıma doğum günü hediyesi almak istiyorum diyenlerin de hiç beklemeden sipariş etmelerini öneririz. Dilerseniz çocuğa hediye olarak, dilerseniz de meraklı sevgiliye hediye olarak alınabilecek Cama Yapışan Gözlemlenebilir Kuş Yuvası, Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor. Doğum günü ya da yeni yıl gibi özel günler için sevdiklere özel olarak armağan edilecek hediyelerin başında gelen bu kuş yuvası ile meraklı sevdiklerin merakını giderecek ve çocuklara eğlenceli bir aktivite yaratacaksınız. En özel anlar için en özel hediyeleri almak istiyorsanız her zaman olduğu gibi Hediye Fabrikası'nı tercih edin!

Cama Yapışan Gözlemlenebilir Kuş Yuvası'nı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Paket İçeriği:

  • 1 Adet Kuş Evi
  • 3 Adet Vantuz
  • 1 adet Kuş Tüneme Çubuğu
  • 3 adet Çivi

Ürünün Kurulumu:

  • Ürün paket içeriğinden çıkan vantuzlar çiviler ile yuvanın belirlenen noktalarına çakılır.
  • Çiviler vantuzların tam ortalarından emici kısmı dışa bakacak şekilce çakılmalıdır.
  • Tüneme çubuğu yuvanın ön kısmındaki yerine yerleştirilmelidir.
  • Yuva vantuzlar aracılığı ile cama yapıştırılarak yuvanın kurulumu tamamlanır.

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.