X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Kişiye Özel Mutfak Önlüğü » Büyükanneye Hediye Esprili Mutfak Önlüğü
Büyükanneye Hediye Esprili Mutfak Önlüğü
Büyükanneye Hediye Esprili Mutfak Önlüğü
Büyükanneye Hediye Esprili Mutfak Önlüğü
Büyükanneye Hediye Esprili Mutfak Önlüğü
Büyükanneye Hediye Esprili Mutfak Önlüğü
Büyükanneye Hediye Esprili Mutfak Önlüğü
Büyükanneye Hediye Esprili Mutfak Önlüğü

Büyükanneye Hediye Esprili Mutfak Önlüğü

84,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139255
Tavsiye Et >
Kime Hediye:
Anneanne
Babaanne
Renk:
Kırmızı
Siyah
15 karakter yazabilirsiniz.

Cennet annelerin ayaklarının altındadır derler ancak annemize anneler günü gibi özel günlerde unutulmayacak hediyeler alırken büyükanneye hediye almayı hiç düşünmeyiz. İşte tam da bu yüzden Büyükanneye Hediye Esprili Mutfak Önlüğü hediye seçeneğini öneriyoruz. Anneler günü hediyesi olarak alınacak hem esprili hem de oldukça kullanışlı bir ürün olan Büyükanneye Hediye Esprili Mutfak Önlüğü, büyükanne tarafından çok beğenilecek bir hediye olacaktır. Ona vermiş olduğunuz değeri ve anneler günü gibi özel günlerde onu da hatırladığınızı en güzel şekilde göstermenizi sağlayacak eğlenceli bir hediye tercihidir. Bu anlamda eğlenceli ve ilginç mutfak önlükleri modelleri içerisinde yer alan Esprili Mutfak Önlüğü, hediye sahibini oldukça neşelendirecek bir hediye olacaktır.

Anneme ne hediye alabilirim sorusuna güzel bir cevap bulduysanız eğer sıra 'anneler günü hediyesi olarak büyükanneye ne hediye almalı?' sorusunun cevabına gelmeli.. Büyükanneyi neşelendirmek ve onu hiç olmadığı kadar mutlu etmek istiyorsanız ona gönül rahatlığıyla anneler günü hediyesi olarak Büyükanneye Hediye Esprili Mutfak Önlüğü'nü armağan edebilirsiniz. En farklı mutfak ürünleri online seçenekler olarak Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor. Beğendiğiniz bir ürünü hiç düşünmeden Hediye Fabrikası'ndan kolaylıkla sipariş ederek hediye sahibini sevindirebilirsiniz.

Bu bakımdan büyükanneye alınması gereken en güzel anneler günü hediyesi ise kesinlikle Büyükanneye Hediye Esprili Mutfak Önlüğü olacaktır. Dilerseniz kişiye özel isim baskısı da yaptırabileceğiniz ve büyükannenizin kendisini özel hissetmesini sağlayacağınız bu mutfak önlüğü sayesinde artık büyükanneniz size daha samimi ve içten yemekler hazırlayacak. Anneler günü haricinde doğum günü hediyesi olarak da tercih edebileceğiniz en anlamlı ve farklı hediyelik eşya seçeneklerinden biri olan Büyükanneye Hediye Esprili Mutfak Önlüğü, Hediye Fabrikası farkıyla sizleri bekliyor. Size özel sunulan fırsatlardan yararlanarak kolaylıkla sipariş edebileceğiniz Büyükanneye Hediye Esprili Mutfak Önlüğü sayesinde büyükannenizi daha önce hiç olmadığı kadar mutlu etmeye hazır olun! O halde daha fazla beklemeden bu güzel ve eğlenceli hediye seçeneğini doğum günü, anneler günü ya da diğer özel günler için tercih ederek büyükanneyi şaşırtabilir ve ona verdiğiniz değeri içtenlikle gösterebilirsiniz.

Büyükanneye Hediye Esprili Mutfak Önlüğü'nü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Önlükler %100 pamuk kumaştan üretilmiştir.

  • Ürün boyutu: 80x60 cm'dir.

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.

  • Üzerindeki baskı uzun ömürlü olup 80 yıkamaya ( 40 derecede ) kadar dayanıklıdır.

  • Renk tercihinize göre bir adet siyah yada bir adet kırmızı önlük gönderilir.

  • Büyükanneye Hediye Esprili Mutfak Önlüğü​ özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir. 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.