X
Hediye Fabrikası » Dekoratif Hediyeler » Büyük Kırmızı Bisiklet Kapı Yazısı
Büyük Kırmızı Bisiklet Kapı Yazısı
Büyük Kırmızı Bisiklet Kapı Yazısı
Büyük Kırmızı Bisiklet Kapı Yazısı
Büyük Kırmızı Bisiklet Kapı Yazısı

Büyük Kırmızı Bisiklet Kapı Yazısı

69,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137472
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sıradan kapı yazılarını unutun!! Küçük dokunuşlar ve neşeli detaylar ile harika bir görünüme kavuşturulmuş Büyük Kırmızı Bisiklet Kapı Yazısı'na evinizde yer açın!

Evinizin her köşesine gösterdiğiniz özeni dış kapınıza da yansıtmak isterseniz sizlerin beğenisine sunduğumuz bu kapı yazısı ile harika bir seçim yapacağınızdan emin olabilirsiniz. Renkli kişiliğinizi ve keyifli dekorasyonunuzu daha ilk girişte yansıtmanızı sağlayacak Büyük Kırmızı Bisiklet Kapı Yazısı bisiklet detayı ve sıradışı yazısı ile dikkatleri üzerine topluyor. Hayran bakışları üzerine toplayacak bu kapı yazısını nereden edinmiş olduğunuzun merak konusu olacağından hiç şüphemiz yok. Büyük Kırmızı Bisiklet Kapı Yazısı'nı yalnızca evinizin giriş kapısına değil odanızın kapısına da asmanız mümkün. Böylelikle odanızın kapısını da renklendirmiş farklı bir hava katmış olursunuz.

Evindeki dekorasyon ürünlerine önem veren biri olarak keyifle tercih edeceğinizi ve kapınıza astığınızda bakmaya doyamayacağınızı düşündüğümüz Büyük Kırmızı Bisiklet Kapı Yazısı'nı sitemizden edinmek oldukça basit; hemen siparişinizi oluşturuyorsunuz bu sıradışı ürüne kavuşmayı bekliyorsunuz. Dilerseniz ev veya ofsi hediyesi olarak en sevdiklerinize de hediye etmeniz mümkün.

 

Büyük Kırmızı Bisiklet Kapı Yazısını Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 24 cm x 25 cm ölçüleride.
  • Önde OPEN arkada CLOSE yazmaktadır.
  • Yazı bölümü eskitme ahşaptır.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.