Hediye Fabrikası » Çocuğa Hediye » Burun Ve Parmak Tasarımlı Kalemtıraş Silgi Seti
Burun Ve Parmak Tasarımlı Kalemtıraş Silgi Seti

Burun Ve Parmak Tasarımlı Kalemtıraş Silgi Seti

14,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137883
Tavsiye Et >
Aynı gün kargoya verilir
-
ADET
+

Eminiz ki böylesini daha önce görmediniz; Burun Ve Parmak Tasarımlı Kalemtıraş Silgi Seti. Çocuklar bu seti eğlenerek kullanacaklar, ofis arkadaşlarınız bu ilginç tasarım silgi ve kalemtraş ile çalışma masalarına farklılık katacaklar.

Çocuğa okul hediyesi olarak tercih edebileceğiniz bu ilginç silgi ve kalemtraş çocuğunuz ya da sevdiklerinizin çocukları tarafından severek kullanılacak. Silgisini ya da kalemtraşını sıklıkla kaybeden çocuklar bu sıradışı seti asla kaybetmeyecekler. Arkadaşlarına Burun Ve Parmak Tasarımlı Kalemtıraş Silgi Seti ile tatlı şakalar yapacaklar, silgi ve kalemtraşını çantalarından asla eksik etmeyecekler. Öğrenciye hediye olarak tercih edebileceğiniz Burun Ve Parmak Tasarımlı Kalemtıraş Silgi Seti'ni dilerseniz çalışma arkadaşlarınıza da hediye edebilir, onları bu değişik hediye ile şaşırtabilirsiniz. Her defasında keyif alarak kullanacakları ve kullanırken gülümseyecekleri bu seti çalışma masalarından eksik etmeyecekleri kesin. İlginç ofis malzemelerinden biri olabilecek Burun Ve Parmak Tasarımlı Kalemtıraş Silgi Seti farklı hediyeler almaktan hoşlanan mesai arkadaşlarınızı mutlu edecek ve her kullandıklarında onlara sizi hatırlatacak.

Değişik hediye fikirlerinden biri olarak sitemize eklediğimiz Burun Ve Parmak Tasarımlı Kalemtıraş Silgi Seti'ni kaçırmamak ve hemen satın almak isterseniz sitemizden siparişinizi tamamlayıp tarafımıza iletin. En farklı ürünler ile karşınıza çıkan Hediye Fabrikası sayesinde sevdiklerinizi gülümsetin.

 

Burun Ve Parmak Tasarımlı Kalem Silgi Setini Satın Almadna Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Burun şeklinde sert plastikten kalem açacağı.
  • Parmak şeklinde silgi.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.