X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » İlginç Hediyeler » Biz İyi Arkadaşız Hediye Kitap
Biz İyi Arkadaşız Hediye Kitap
Biz İyi Arkadaşız Hediye Kitap
Biz İyi Arkadaşız Hediye Kitap

Biz İyi Arkadaşız Hediye Kitap

29,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136439
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Dünyanın en güzel varlıklarından biridir gerçek arkadaş. Uzun arkadaşlıklar kurmak, adeta bir kardeş gibi olan bir dosta sahip olmak çok büyük bir zenginlik olarak ifade edilebilir. Bu sebeple de dostlarımızın kıymetini bilmek, onlara değer vermek çok önemlidir. Bilmeliyiz ki yerlerini dolduracak başka biri olmayabilir. Peki, iyi arkadaşımızın doğum günü geldiğinde ya da yılbaşı yaklaşırken ona hediye seçimi nasıl olmalıdır? En yakın arkadaşa doğum günü hediyesi el yapımı bir seçim olabilir ya da size yani dostluğunuza özel bir hediye olabilir. Bunun için tasarlanan kitap, arkadaşlarınızı en güzel anlatan seçim olacak.

İster yakın ister uzak olsun, arkadaşlık bir kalp bağıdır. Siz de bu bağı, şık hediyeniz ile yansıtabilirsiniz. İçerisinde birbirinden güzel görseller yer alan ve anlamlı sözler ile bezenin kitaba, kendi el yazını ile notlar da ekleyebilirsiniz. Belki sizden uzaklarda öğretmenlik yapan arkadaşınıza bu hediye ile sürpriz yapmak isteyebilirsiniz. El yapımı öğretmen günü hediyesi yerine geçecek olan seçim, 24 Kasım öğretmenler günü şiirleri ile tamamlanarak, duygu dolu bir sürpriz haline gelebilir. Bu tip hediye kitap önerileri, okumaya bayılan sevdikleriniz için çok doğru seçimler olacaktır. Çünkü hediyeniz uzun yıllarca kütüphanesinde yaşayacak ve kalıcı bir hediye olacaktır. Oldukça farklı olan bu hediyeye ulaşmak için tek yapacağınız sipariş vermek olacak. Hızlıca adresinize gönderilecek olan kitap, sevdiğiniz arkadaşlarınız için muhteşem bir sürprizin başrolü olacaktır.

 

Biz İyi Arkadaşız Hediye Kitabı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Her sayfası güzel illustrasyonlarla resmedilmiş ve içinde;
  • Kan bağı il değil kalp bağı ile birbirimize bağlıyız,
  • Birimiz için hava gri olduğunda diğerimiz güneş açar,
  • 13 cm x 13 cm ölçülerinde.
  • 52 sayfa.
  • Sert Karton Kapak.
  • İç sayfalar 2. hamur.

Bizim için en iyi terapi iki kahve ve yalnız kalacağımız bir yer gibi Kitabın her sayfasında, okuduğu zaman arkadaşınızın içini ısıtıcak cümleler bulabilirsiniz.

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.