X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Çakmak Modelleri » Bıyık Tasarımlı Erkeğe Hediye Siyah Rezistanslı Çakmak
Bıyık Tasarımlı Erkeğe Hediye Siyah Rezistanslı Çakmak
Bıyık Tasarımlı Erkeğe Hediye Siyah Rezistanslı Çakmak
Bıyık Tasarımlı Erkeğe Hediye Siyah Rezistanslı Çakmak
Bıyık Tasarımlı Erkeğe Hediye Siyah Rezistanslı Çakmak

Bıyık Tasarımlı Erkeğe Hediye Siyah Rezistanslı Çakmak

64,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138490
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Erkek arkadaşa doğum günü hediyesi almak isteyenler için oldukça kullanışlı bir hediye tavsiyesinde bulunuyoruz. Bıyık Tasarımlı Erkeğe Hediye Siyah Rezistanslı Çakmak hediye seçeneği ile erkek arkadaşı son derece mutlu edeceksiniz. Siyahın karizması ve bıyık tasarımının çekiciliği ile erkek arkadaşa alınabilecek oldukça kullanışlı bir armağan olacaktır. Dilerseniz doğum günü hediyesi olarak dilerseniz de sevgililer günü hediyesi olarak kesinlikle almanız gereken hediye seçeneklerinin başında gelen bu ürünü sakın kaçırmayın! Bu anlamda erkek arkadaşına doğum günü hediyesi almak isteyenlerin hiç düşünmeden sipariş etmek isteyeceği bu çakmak, Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor.

Öte yandan erkek sevgiliye alınacak hediyeler arasında da yer alan Bıyık Tasarımlı Erkeğe Hediye Siyah Rezistanslı Çakmak hediyesi erkek sevgiliye özel olarak dizayn edilecektir. Bıyık tasarımıyla ağır abi olan sevgiliye bir gönderme yapabilir ve ona ne kadar değer verdiğinizi bu hediye ile gösterebilirsiniz. Özellikle 14 şubat sevgililer günü için gözü kapalı bir şekilde sipariş edebileceğiniz bu çakmağa erkek arkadaşınız asla hayır demeyecektir. Bu bakımdan bir erkeğe ne alınır diye artık kara kara düşünmenize hiç gerek yok! Doğum günü ya da sevgililer günü gibi özel günler için erkek arkadaşa hediye olarak alabileceğiniz eğlenceli ve kullanışlı bir hediye seçeneği olan Bıyık Tasarımlı Erkeğe Hediye Siyah Rezistanslı Çakmak, Hediye Fabrikası tarafından özel olarak tasarlanmıştır. O halde siz de daha fazla beklemeden erkek arkadaş için alınabilecek en güzel çakmak modelleri arasında yer alan rezistanslı çakmak hediye seçeneğini Hediye Fabrikası'ndan size özel fırsatlardan yararlanarak sipariş edebilir ve erkek arkadaşa unutamayacağı bir doğum günü yaşatabilirsiniz.

Bıyık Tasarımlı Erkeğe Hediye Siyah Rezistanslı Çakmak hediye seçeneğini kişiye özel olarak baskılatarak hediye sahibinin kendisini özel hissetmesini sağlayacaksınız.

Bıyık Tasarımlı Erkeğe Hediye Siyah Rezistanslı Çakmak'ı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Erkeğe Hediye İsim Yazılı Rezistanslı Çakmak Rüzgarda Sönmez.
  • Çakmak Boyutu 6 x 3,5 cm'dir.
  • Çakmak özelleştirmesi lazer kazıma yöntemi ile yapılmaktadır ve asla silinmez.
  • Gaz doldurulabilir.
  • Bıyık Tasarımlı Erkeğe Hediye Siyah Rezistanslı Çakmak özenli paketlemesi ile gönderilecektir.

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.