Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Baskılı T-Shirt » Erkek Tişört » Bitki Evrimi Tasarımlı Kahraman Poke Avcısı T-Shirt
Bitki Evrimi Tasarımlı Kahraman Poke Avcısı T-Shirt
Bitki Evrimi Tasarımlı Kahraman Poke Avcısı T-Shirt
Bitki Evrimi Tasarımlı Kahraman Poke Avcısı T-Shirt

Bitki Evrimi Tasarımlı Kahraman Poke Avcısı T-Shirt

29,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137355
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
Tişört Modeli:
Erkek Tişört
Kadın Tişört
Tişört Rengi:
Beyaz
Siyah
Tişört Bedeni:
XS
S
M
L
XL
XXL
-
ADET
+

Pokemon GO heyecanı Hediye Fabrikası'nda devam ediyor. Son dönemlerin en çok oynanan ve beğenilen oyunu Pokemon GO tüm dünyayı kasıp kavuruyor. Eğlenceli oyun büyük küçük herkes tarafından dikkat çekti. Etrafınıza dağılmış pokemonları yakalamayı amaçlayan oyun ile bir anda kendinizi koşarken bulabilirsiniz. Kapsama alanınıza giren pokemonları yakalamak için yalnızca poke topunuza ihtiyacınız olacağını asla unutmayın.

Oyun çıktığı ilk günden itibaren geniş bir kitleye sahip olmuştur. Henüz ülkemizde resmi olarak yayınlanmasa da pokemon yakalamak için dışarıda gezen bir çok insan görmek mümkün... Pokemon tutkunları için hazırlanan Bitki Evrimi Tasarımlı Kahraman Poke Avcısı T-shirt ile sizin de peşinize bir çok avcı düşebilir:) Bu sözümüzle yüzünüzde gülücüklerin oluştuğunu biliyoruz. Ancak gerçeğini aratmayan  t-shirt sevdikleriniz için de popüler bir hediye olacaktır.

Akıllı telefon kullanıcılarının beğenisine sunulan Poke GO için sokaklarda gezerken neden sizin de üzerinizde en sevdiğiniz karakterin figürü olmasın... Bu konuda hem fikirsek siyah ya da beyaz renk seçeneğine sahip olabileceğiniz harika t-sihirlere hemen sahip olmalısınız. XS'dan XXL bedene kadar seçeneği bulunan t-shirtler için bayan ve erkek modeli de bulunmaktadır. Sevgiliniz ile ortak giyebileceğiniz Poke t-shirtleri ile poke avlarken  daha çok eğlenebilirsiniz. Ekranınızdaki sınırlı çizgiler içinde kalmak zorunda olmadığınız için de dışarıda gezerken bu t-shirtler sizin harika bir Poke GO avcısı olduğunuzu gösterecektir.

 

Bitki Evrimi Evrimi Tasarımlı Kahraman Poke Avcısı Tişörtü

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.