X
Hediye Fabrikası » İlginç Ürünler » Bisküvi Tasarımlı Not Defteri
Bisküvi Tasarımlı Not Defteri
Bisküvi Tasarımlı Not Defteri
Bisküvi Tasarımlı Not Defteri
Bisküvi Tasarımlı Not Defteri

Bisküvi Tasarımlı Not Defteri

19,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135008
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Kız arkadaşıma hediye almak istiyorum diyenler için oldukça farklı bir hediye seçeneği öneriyoruz. Artık çalışma masalarınız,ofis masalarınız Bisküvi Tasarımlı Not Defteri ile daha da renklenecek. Bu defterle notlarınız daha da eğlenceli hale gelecek. Çikolatalı bisküvi not derfteri ile hayatın en önemli tatlı anlarını not edebilirsiniz. Hatta büyük ihtimalle içini hep saklamak isteyeceğiniz notlarla doldurmak isteyecek, kullanmaya hiç kıyamayacaksınız. Sevgiliye alınabilecek ilginç dogun gunu hediyeleri arasında bu not defteri kesinlikle bir numaraya oturacaktır!

Bisküviye not tutulmaz fakat bisküvi defter size bu konuda yardımcı olacak. İlk görüşte kremalı, kocaman bir çikolatalı bisküvi gibi görünse de aslında bir defter. Hem sıra dışı hem lezzetli görüntüsü ile bisküvi defter herkesi baştan çıkaracak. Hep saklamak isteyeceğin notlarla doldurmak isteyeceğin bu not defteri fırsatını kaçırmayın. Eğer kıza alınacak hediye arıyor fakat nasıl bir hediye tercih edeceğinize karar veremiyorsanız Bisküvi Tasarımlı Not Defteri'ni hiç düşünmeden kız arkadaşa ya da sevgiliye özel olarak sipariş edebilirsiniz.

Öte yandan iş arkadaşına alınabilecek ofis dekorasyon ürünleri arasında bulunan Bisküvi Tasarımlı Not Defteri ile iş arkadaşına özel ofis hediyesi alacak ve yılbaşı gibi günleri boş geçmeyeceksiniz. İş arkadaşına ya da yakın arkadaşa not defterleri arıyorsanız eğer, bisküvi tasarımı çok hoşunuza gidecek! Hele ki yeni yıla girerken yapılan çekiliş ile iş arkadaşına bir hediye almak zorundaysanız ona tatlı mı tatlı bu not defterini alarak işinde ona kolaylık sağlayabilirsiniz. Böylece hem arkadaşınızla aranızdaki samimiyeti artırabilir hem de ona unutulmayacak bir yeniyıl hediyesi almış olursunuz. Kullandıkça sizi hatırlayacağı bu hediye not defteri ile sevdiklere unutulmayacak bir anı armağan etmiş olacaksınız. O halde siz de daha fazla beklemeyin!

Bisküvi Tasarımlı Not Defteri'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Çapı: 9 cm 
Ortalama 100 sayfadır.

Paket İçeriği:

1 Adet Bisküvi Not Defteri

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.