X
Hediye Fabrikası » Okullar Açılıyor » Bisküvi Görünümlü Not Defteri
Bisküvi Görünümlü Not Defteri
Bisküvi Görünümlü Not Defteri
Bisküvi Görünümlü Not Defteri
Bisküvi Görünümlü Not Defteri

Bisküvi Görünümlü Not Defteri

24,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137474
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Arkadaşın çalışma masasına farklı bir hava katacak sıradışı bir ürün ile sizlerleyiz! Gün içerisindeki kısa notların alınacağı tasarım harikası bir ürün Bisküvi Görünümlü Not Defteri. İş arkadaşına alınabilecek masaüstü aksesuar seçenekleri arasında yer alan bu not defterini özellikle kadınlara armağan edeceksiniz.

Gerçeği ile birebir aynı olan bu not defteri ile mesai arkadaşına sürpriz niteliğinde bir hediye vermiş olacaksınız. Arkadaşın görünce çok şaşıracağı Bisküvi Görünümlü Not Defteri küçük bir hediye gibi görünsede arkadaşa doyumsuz mutluluklar yaşatacaktır. Deftere kısa notlarını yazarken büyük keyif alacak, baktıkça yüzünden tebessüm eksik olmayacaktır. Arkadaşa doğum günü gibi özel günlerde komik hediye alarak onu eğlendirmek isteyenlere özel bir armağan. Sevgili dostu böylesi farklı ve neşeli bir hediye ile neden mutlu etmeyesiniz ki? Bu sıradış defter onun şimdiye kadar aldığı en farklı ve neşeli hediye olacağından kalıcılığı ve ilk günkü heyecanı daim olacak hep sizi hatırlamasını sağlayacaktır. Arkadaş tarafından her an sevgiyle hatırlanmak isterseniz öyle değil mi? Arkadaşa özel olarak hazırlanacak olan not defterleri arasından farklı ve bir o kadar kullanışlı bir üründür. Özellikle kadına doğum günü hediyesi armağan etmeyi düşünenlerin hiç beklemeden satın alması gereken kullanışlı bir hediye tercihi olacaktır.

Yakın arkadaşına veya mesai arkadaşına sıradışı bir hediye vermek isteyenlerin tercih etmesini şiddetle tavsiye ettiğimiz Bisküvi Görünümlü Not Defteri'ni satın almak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Aksi halde tükenebilir, arkadaşınız bu ilginç hediyeden mahrum kalabilir. Sevdiklere alınması gereken en ilginç hediyeler arasında yer alan Bisküvi Görünümlü Not Defteri'ni Hediye Fabrikası'ndan kolaylıkla sipariş ederek onları son derece mutlu edebilirsiniz. Öyleyse daha fazla beklemeden bu kullanışlı ürünü hemen satın alın!

Bisküvi Görünümlü Not Defteri'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Bisküvi Görünümlü Not Defteri 8.5 cm x 8.5 cm ölçülerindedir.
  • Ürün Rengi PEMBEdir
  • Dış kapağı elastik silikondur.
  • İç sayfaları beyaz 1. kalitedir.

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.