X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Defter » Bisküvi Görünümlü Not Defteri
Bisküvi Görünümlü Not Defteri
Bisküvi Görünümlü Not Defteri
Bisküvi Görünümlü Not Defteri
Bisküvi Görünümlü Not Defteri

Bisküvi Görünümlü Not Defteri

19,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137474
Tavsiye Et >

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
-
ADET
+

Arkadaşınızın çalışma masasına farklı bir hava katacak sıradışı bir ürün ile sizlerleyiz! Gün içerisindeki kısa notların alınacağı tasarım harikası bir ürün Bisküvi Görünümlü Not Defteri.

Gerçeği ile birebir aynı olan bu not defteri ile mesai arkadaşınıza sürpriz niteliğinde bir hediye vermiş olacaksınız. Arkadaşınızın görünce çok şaşıracağı Bisküvi Görünümlü Not Defteri küçük bir hediye gibi görünsede arkadaşnıza doyumsuz mutluluklar yaşatacaktır. Deftere kısa notlarını yazarken büyük keyif alacak, baktıkça yüzünden tebessüm eksik olmayacaktır. Sevgili dostunuzu böylesi farklı ve neşeli bir hediye ile neden mutlu etmeyesiniz ki? Bu sıradış defter onun şimdiye kadar aldığı en farklı ve neşeli hediye olacağından kalıcılığı ve ilk günkü heyecanı daim olacak hep sizi hatırlamasını sağlayacaktır. Arkadaşınız tarafından her an sevgiyle hatırlanmak isterseniz öyle değil mi?

Yakın arkadaşına veya mesai arkadaşına sıradışı bir hediye vermek isteyenlerin tercih etmesini şiddetle tavsiye ettiğimiz Bisküvi Görünümlü Not Defteri'ni satın almak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Aksi halde tükenebilir, arkadaşınız bu ilginç hediyeden mahrum kalabilir.

 

Bisküvi Görünümlü Not Defterini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Bisküvi Görünümlü Not Defteri 8.5 cm x 8.5 cm ölçülerindedir.
  • Ürün Rengi PEMBEdir
  • Dış kapağı elastik silikondur.
  • İç sayfaları beyaz 1. kalitedir.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.