X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Birlikte Yaşlanmak Minyatür Aşk Bahçesi
Birlikte Yaşlanmak Minyatür Aşk Bahçesi
Birlikte Yaşlanmak Minyatür Aşk Bahçesi
Birlikte Yaşlanmak Minyatür Aşk Bahçesi
Birlikte Yaşlanmak Minyatür Aşk Bahçesi
Birlikte Yaşlanmak Minyatür Aşk Bahçesi

Birlikte Yaşlanmak Minyatür Aşk Bahçesi

209,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138825
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevgililer günü için sevgilime nasıl bir hediye alsam diyenlere çok güzel bir yanıt olan hediye Birlikte Yaşlanmak Minyatür Bahçesi ile sevgiliye unutamayacağı bir sürpriz yapacaksınız. Kız arkadaşa sevgililer günü hediyesi olarak alabileceğiniz gibi, bu güzel minyatür bahçeyi doğum günü hediyesi olarak da gönül rahatlığıyla Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebilirsiniz. Bu anlamda özel günlerde kızlara hediyeler neler alınabilir diye düşünmeye artık hiç gerek yok!

Aynı zamanda ofis masa süsleri içerisinde yer alan Birlikte Yaşlanmak Minyatür Aşk Bahçesi hediyesini sevgiliniz için ofis hediyesi olarak da sipariş edebilir ve onun ofisini daha önce hiç olmadığı kadar güzelleştirebilirsiniz. Baktıkça sizi ne kadar çok sevdiğini düşünecek olan kız arkadaşa iyi ki almışım diyeceğiniz türden bir armağan olacaktır. Artık sevgililer günü hediyesi ne alabilirim diye kara kara düşünmeyecek ve ona son derece romantik olan bu bahçeyi armağan edeceksiniz. Kadınlara olduğu kadar, erkek için sevgililer günü hediyesi olarak da hiç düşünmeden sipariş edebileceğiniz Birlikte Yaşlanmak Minyatür Aşk Bahçesi ile erkek arkadaşı da bu özel günde oldukça şaşırtacaksınız. Bu anlamda sevgiliye ilginç hediyeler her zaman için en çok tercih edilen seçenek olmuştur. O halde daha fazla beklemeden sevgililer günü ya da sevgilinin doğum gününde Birlikte Yaşlanmak Minyatür Aşk Bahçesi'ni gönül rahatlığıyla sevgiliye armağan edebilir ve onunla aşkınızı her zamanki gibi canlı tutabilirsiniz.

Doğayı seven sevgiliye alınabilecek en güzel ve en doğru hediyelerden biri olan Birlikte Yaşlanmak Minyatür Aşk Bahçesi ile sevgilinizi şaşırtın! Ona her daim sizi hatırlatacak yegane hediye seçeneği olan bu minyatür bahçe sayesinde onu hem mutlu edecek hem de ona romantizmin doruklarını yaşatacaksınız. Hediye Fabrikası tarafından özel olarak üretilen bir hediye seçeneğidir.

Birlikte Yaşlanmak Minyatür Aşk Bahçesi'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

 • Minyatür bahçeler özel kutularda sağlam paketlenmiş bir şekilde Türkiye’nin her noktasına gönderilebilir.

 • Bahçe tasarımları : sukulent bitkiler doğal taş ve suya dayanıklı akrilik minyatür figürler ile tasarlanmıştır.

 • Kap : özel tasarım seramik saksı

 • en : 20, boy : 20, yükseklik : 5,5 (cm)

 • Sukulent bakımı : iç ortamda sukulent bitkileri sprey yöntemiyle haftada 2 defa sulanmalıdır.

 • Toprak tamamen kuruyunca her bitki için 50 ml su ile sulanmalıdır.

 • Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uçlarından budanabilir..

 • Sukulentlerin uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir. Ayrıca sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz(bitkilerinizi klordan korumalısınız).

NOT :

 • Tasarımlarımızda kullanılan malzemeler doğaldır.

 • Sipariş ettiğniz ürünlerle görseldeki ürünlerin aksesuarları aynıdır.

 • Doğal olan malzemeler ise ufak farklılıklar gösterebilir.

 • Bahçe modellerimizde kullanılan bitkiler canlı ve doğal ürünlerdir. Bu nedenle ortalama boyları ve yaprak cinsleri değişkenlik gösterebilmektedir.

 • Minyatür bahçeler; niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler kapsamına girdiği için ürün ile ilgili açıkca bir kusur olmadığı takdirde cayma hakkı kullanılamamaktadır. Ürün ile ilgili boyut ölçüleri ve açıklamalarını dikkatle okuyarak bahçe modelini seçebilirsiniz.

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.