X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Ajanda Çeşitleri » Bir Yıldız Gibi Parla Temalı Yıllık Ajanda (2018)
Bir Yıldız Gibi Parla Temalı Yıllık Ajanda (2018)
Bir Yıldız Gibi Parla Temalı Yıllık Ajanda (2018)
Bir Yıldız Gibi Parla Temalı Yıllık Ajanda (2018)
Bir Yıldız Gibi Parla Temalı Yıllık Ajanda (2018)
Bir Yıldız Gibi Parla Temalı Yıllık Ajanda (2018)
Bir Yıldız Gibi Parla Temalı Yıllık Ajanda (2018)

Bir Yıldız Gibi Parla Temalı Yıllık Ajanda (2018)

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138986
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Çalışan arkadaşa, eşe veya sevgiliye yeni yıl hediyesi almak istiyorsanız eğer, güzel bir mesaj içeren Bir Yıldız Gibi Parla Temalı Yıllık Ajanda (2018) hediye seçeneğini gönül rahatlığıyla Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebilirsiniz. Üzerinde bir yıldız gibi parla yazılı olan ve cesaret veren bir armağan olan bu ajanda, hediye sahibi tarafından çok beğenilecek. Ayrıca üzerine dilerseniz hediye sahibinin ismini baskılatarak hediyenin kişiye özel bir hale gelmesini de sağlayabilirsiniz.

Öte yandan annelergünü için anneye gönül rahatlığıyla armağan edebileceğiniz bu hediye seçeneği, anne tarafından çok beğenilecek bir armağan olacaktır. Bir Yıldız Gibi Parla Temalı Yıllık Ajanda (2018) hediyesi, anneye alınabilecek duygusal bir armağan olacaktır. Aynı şekilde anneye doğum günü hediyeleri olarak da hiç düşünmeden sipariş edebileceğiniz Bir Yıldız Gibi Parla Temalı Yıllık Ajanda (2018) Anneye unutamayacağı bir doğum günü hediyesi olacaktır. Alınabilecek en güzel anneye doğum hediyesi seçeneklerinin başında gelen ve çalışan anneye destek verdiğinizi gösterebileceğiniz anlamlı ve kullanışlı bir hediye olacaktır. En güzel ajanda modelleri arasında bulunan Bir Yıldız Gibi Parla Temalı Yıllık Ajanda (2018), hediye sahibi tarafından çok beğenilecektir.

Anneler haricinde doğum günü hediyeleri bayan için çok önemlidir. Sevgiliye ya da arkadaşa özel olarak da alabileceğiniz Bir Yıldız Gibi Parla Temalı Yıllık Ajanda (2018) ile sevilen bayanları son derece mutlu edeceksiniz. O halde daha fazla beklemeden Bir Yıldız Gibi Parla Temalı Yıllık Ajanda (2018) hediye seçeneğini anneler günü hediyesi olarak anneye, doğum günü hediyesi olarak arkadaşa ve sevgililer günü hediyesi olarak sevgiliye alabilirsiniz. Ayrıca yeni yıl hediyesi olarak alabileceğiniz Bir Yıldız Gibi Parla Temalı Yıllık Ajanda (2018) hediyesi alınabilecek en özel yılbaşı hediyeleri arasında bulunmaktadır. En özel hediyeler için keyifli alışverişler dileriz.

Bir Yıldız Gibi Parla Temalı Yıllık Ajanda (2018)​'i Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ölçüleri; 15,5 x 21,5 dir.

  • Her ay'ın baş sayfasında sizi mutlu edecek bir güzel söz mevcuttur.

  • 2018 takvimine göre uyarlanmıştır.

  • Bir Yıldız Gibi Parla Temalı Yıllık Ajanda (2018)​ özenle paketlenerek gönderilmektedir.


 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.