X
Hediye Fabrikası » İlginç Ürünler » Bin Kere Teşekkür Ederim Yazılı Kitap
Bin Kere Teşekkür Ederim Yazılı Kitap
Bin Kere Teşekkür Ederim Yazılı Kitap
Bin Kere Teşekkür Ederim Yazılı Kitap

Bin Kere Teşekkür Ederim Yazılı Kitap

24,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136274
Tavsiye Et >

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
-
ADET
+

Hayatınızın aşkına sürpriz özelliği taşıyacak bir hediye vermeye ne dersiniz? Büyük bir tutkuyla ve aşkla bağlı olduğunuz biricik sevgiliniz karşınıza çıkan en büyük şanstır. Söz konusu bu aşkı kelimelere dökmek, tarif etmek oldukça zordur. En mükemmel sözlerin bile yetersiz kaldığı aşkınıza bir küçük teşekkür bile kafi olabilir bazen. Bin Kere Teşekkür Ederim Yazılı Kitap, sevgiliye söylemek istediğiniz o mükemmel sözlerin yerini tutacak hayatınızdaki yerinin ne kadar özel olduğunu hissettirecek çok romantik bir hediye. Her sayfasında 'Teşekkür Ederim' yazan bu kitabı size verdiği değer ve sevgi karşısında sevgilinize hediye edebilirsiniz. Kitabın sonunda bulunan ''Bin teşekkürümü hakettin. Çünkü;'' bölümünü istediğiniz sözlerle doldurup sevgilinize olan o eşsiz sevgiyi hissettirebilirsiniz. Sevgiliyi etkileyecek unutulmaz bir sürpriz etkisi yaratacak Bin Kere Teşekkür Ederim Yazılı Kitap için Hediye Fabrikası'ndan sipariş oluşturmanız yeterli olacaktır. Eğer sevgilinin doğum günü için güzel ve anlamlı bir hediye almak istiyorsanız ayrıca ona bir teşekkür borçluysanız Bin Kere Teşekkür Ederim Yazılı Kitap sevgiliniz için son derece romantik bir doğum günü hediyesi olacaktır.

Aynı zamanda 14 subat sevgililer günü hediyesi olarak sevgilime güzel ve farklı bir hediye almak istiyorum diyenlerin kaçırmaması gereken bir hediye olan Bin Kere Teşekkür Ederim Yazılı Kitap hediye seçeneği, Hediye Fabrikası adresinde sizleri bekliyor. Sevgililer gününe özel olarak alınabilecek ve sevgilinize kişiye özel olarak hazırlatabileceğiniz bu kitap ile sevgiliye bin kere teşekkür edeceksiniz. Oldukça hoşuna gideceği bir hediye olan bu kitap ile sevgiliniz size daha çok aşık olmaya başlayacaktır. Dilerseniz kız arkadaşa anlamlı ve romantik hediye seçeneği olan bu kitabı hemen şimdi sipariş ederek sevgiliyi şımartabilir ya da sevgililer günü hediyesi olarak bu özel ürünü onun için en anlamlı günde hediye edebilirsiniz. Kız arkadaş ya da erkek arkadaş farketmeksizin hediye olarak alabileceğiniz unisex bir seçenek olan Bin Kere Teşekkür Ederim Yazılı Kitap, Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor. Sevgilime özel bir sevgililer günü hediyesi almak istiyorum diyenlerin kesinlikle alması gereken bir hediye seçeneğidir.

Bütün bunların yanında sevgiliye doğum günü hediyelikleri içerisinde bulunan bu kitap seçeneğini sevgiliye doğum günü hediyesi olarak hiç düşünmeden sipariş edebilir ve sevgiliyi şaşırtabilirsiniz. Bin kere teşekkür ederek onun kalbini yumuşatacak ve sevgiliye unutulmayacak bir anı yaşatacaksınız. Özellikle kız arkadaş için son derece önemli ve romantik bir hediye olan Bin Kere Teşekkür Ederim Yazılı Kitap ile onu daha önce hiç olmadığı kadar mutlu etmeyi başaracaksınız. Doğum günü gibi özel bir günde armağan edeceğiniz bu kitabı sevgiliniz okudukça size daha çok aşık olacaktır. Bu özel kitap seçeneği, sevgiliye günlük defter tarzında alınabilecek bir hediyedir. Sevgiliye sizinle beraber olduğu için ya da sizi sevdiği için teşekkür edeceğiniz bu kitapta daha bir sürür neden bulunmaktadır. Bu anlamda kız arkadaşa alınabilecek en anlamlı ve değişik hediye seçeneği kesinlikle Bin Kere Teşekkür Ederim Yazılı Kitap olacaktır.

O halde siz de daha fazla beklemeden Hediye Fabrikası özel tasarım hediyelerinden biri olan bu kitabı sevgiliye dilerseniz sevgililer günü dilerseniz de doğum günü hediyesi olarak sipariş edebilir ve ona unutamayacağı bir gün yaşatabilirsiniz. Çeşitli sebeplerden dolayı sevgiliye bin kere teşekkür edeceğiniz bu kitap, sevgiliye alınabilecek en romantik hediye seçeneklerinden biri olma özelliğini taşıyor. Bin Kere Teşekkür Ederim Yazılı Kitap'ı siz de şimdi alarak kız arkadaşı son derece mutlu edebilirsiniz.

Bin Kere Teşekkür Ederim Yazılı Kitap'ı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 18.5 cm x 12.5 cm ölçülerindedir.
  • Kitabın her sayfasında ''TEŞEKKÜR EDERİM'' yazmaktadır.
  • Sayfa başında ''Kimden- kime bölümüne el yazınızla isim yazabilirsiniz.
  • Arka kapağında bulunan ''Bin teşekkürümü hakettin. Çünkü;'' bölümünü istediğiniz gibi doldurabilirsiniz.

 

 

 

 

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.