X
Hediye Fabrikası » Sevgili Hediyeleri » Bayan Sevgiliye » Bin Kere Özür Dilerim Kitabı
Bin Kere Özür Dilerim Kitabı
Bin Kere Özür Dilerim Kitabı
Bin Kere Özür Dilerim Kitabı
Bin Kere Özür Dilerim Kitabı
Bin Kere Özür Dilerim Kitabı

Bin Kere Özür Dilerim Kitabı

34,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136273
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Bu kitap ile affedilmek garanti! Sevgilinizi ne kadar çok sevseniz de bazı zamanlar istenmeyen kırgınlıklar yaratabilirsiniz. Tatlı atışmalarınızda sevgilinizi incitebilir, sözlerinizle O'nu üzebilirsiniz. Bu kırgınlıkları düzeltmenin en tatlı yolunu sizlere sunuyoruz, Bin Kere Özür Dilerim Kitabı. Sözlerinizle kırdığınız sevgilinizin kalbini 1000 tane özür dilerim yazısıyla alabilirsiniz. Pişmanlıklarınızı, üzgün olduğunuzu, O'nu ne kadar çok sevdiğinizi dile getirebileceğiniz bu kitap sevgilinize kendinizi affettirmenizde büyük rol oynayacaktır. Sevginizi ifade etmenizi sağlayacak Bin Kere Özür Dilerim Kitabı sevgilinizin ömür boyu saklayabileceği bir hediye olacaktır ve bu kitaba her baktığında kırgınlıkları değil güzel anıları aklına gelecektir ve yüzünde tatlı bir gülümseme oluşacaktır. Sevgilinizi istemeden de olsa kırdıysanız ve ne yaparsanız yapın kalbini almayı başaramadıysanız Bin Kere Özür Dilerim Kitabı'nı O'nun iziç satın alın ve affedilmeyi garantileyin. Sevgiliye alınabilecek en anlamlı doğum günü hediyeleri arasında yer alan bu kitap ile sevgiliniz ile barışmanız kesinleşecektir.

Sevgiliyle barışmak için alınacak en güzel sevgililer günü hediyesi olan Bin Kere Özür Dilerim Kitabı ile sevgililer gününde kız arkadaşınız ile küs iseniz kesinlikle barışacaksınız! Sevgiliye karşı bir kabahat işlediyseniz ve artık onunla konuşmuyorsanız bu durumu düzeltmeniz mümkün, hem de sevgililer gününde! Sevgiliye alacağınız bu kitap ile sevgililer gününde sevgiliden bin kere özür dileyecek ve en sonunda onunla barışmanın vereceği haklı gururu yaşayacaksınız. Kız arkadaşınızla her ne olursa olsun barışacağınızı zaten biliyor olmanız gerekir ancak bu barışma evresini daha da kısaltmak istiyorsanız ona sevgililer günü hediyesi olarak Bin Kere Özür Dilerim Kitabı'nı sipariş ederek armağan edebilirsiniz. Bu kitap sayesinde sevgiliyle kısa bir süre içinde barışacak ve aşkınıza kaldığınız yerden güzel bir şekilde devam edeceksiniz.

Bazı küslüklere oyuncak ayıcık almak yeterli olurken bazı küslükler ise tahmin ettiğinizden de büyük olabiliyor. İşte tam da böyle bir durumda sevgiliye hediye olarak alabileceğiniz Bin Kere Özür Dilerim Kitabı ile kesinlikle sevgiliyle barışacaksınız. Kız arkadaşınızla yaşadığınız kavgadan sonra ondan özür dilemek istiyorsanız ve bir kere özür dilemek kafi değilse ondan bin kere özür dileyerek sevgiliyle barışma imkanına sahipsiniz. Üstelik ona sadece bir kitap hediye ederek! Sevgiliye özel olarak alınabilecek hediye seçenekleri arasında bulunan Bin Kere Özür Dilerim Kitabı ile sevgiliyi hem şaşırtacak hem de güldüreceksiniz. Bu hediyeyi anı olarak saklamak isteyecek olan sevgiliniz kitabı her okuduğunda sizi düşünecek ve size ne kadar aşık olduğunu tekrar tekrar hatırlayacaktır.

Bu hediye seçeneğinin yanında kız arkadaşa seni seviyorum çünkü ile başlayan birbirinden güzel mesajlar da hazırlayabilir ve barışmanızı kesin bir hale getirebilirsiniz. Hediye Fabrikası'ndan özel olarak sipariş edeceğiniz Bin Kere Özür Dilerim Kitabı ile sevgiliyi hem daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edecek hem de onunla barışmanın verdiği huzuru yaşayacaksınız. Siz de daha fazla beklemeden Hediye Fabrikası'ndan size özel fırsatlarla sunulan bu hediye kitabı sipariş edebilir ve kız arkadaşa barışma hediyesi olarak armağan edebilirsiniz. O halde hemen hediyeyi sipariş ederek bir an önce barışmanın yollarını aramaya koyulun. Sevgilimle barışmak istiyorum ve sevgilime güzel bir hediye almak istiyorum diyenlerin kaçırmaması gereken bir hediye seçeneği olan bu kitabı daha fazla beklemeden Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebilirsiniz.

Kız arkadaşınızla kesinlikle barışacağınıza artık emin olabilirsiniz çünkü bu hediye kitap sayesinde sevgilinin size karşı olan bütün buzları eriyecek ve size tekrardan aşık olacaktır. O halde hemen bu ürünü sipariş edin!

Bin Kere Özür Dilerim Kitabı'nı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 200 sayfa
  • Kitapta 1000 kere "Özür Dilerim" yazmaktadır.
  • 12 cm x 18 cm
  • 110 gr. 1. hamur kağıt

 

 

 

 

08.08.2016
  Ömer K. - 
Kusurları örtmeye bire bir hediye alternatifi diye düşünüyorum.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.