Hediye Fabrikası » İlginç Hediyeler » Biggsound Silikon Iphone Hoparlörü Mavi
Biggsound Silikon Iphone Hoparlörü Mavi
Biggsound Silikon Iphone Hoparlörü Mavi
Biggsound Silikon Iphone Hoparlörü Mavi

Biggsound Silikon Iphone Hoparlörü Mavi

34,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136550
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Müthiç bir müzik keyfine hazır olun! Biggsound Silikon Iphone Hoparlörü Mavi, iPhone 4 veya 4s  telefonunuzun sesini 19,5 db'e kadar artırıyor. Üstelik herhangi bir batarya gücü harcamadan!

Iphone 4 veya Iphone 4s telefonunuzun ses kalitesini arttırmak için kullanabileceğiniz Biggsound Silikon Iphone Hoparlörü Mavi çıkardığı güçlü ses sayesinde keyifle dinlediğiniz müziklerinizin verdiği hazı arttırıyor. Tasarım harikası bu ürünü istediğiniz her yerde istediğiniz zaman kullanmanız mümkün olacaktır. Oldukça prtaik olduğundan çantanızda veya cebinizde kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Sıradışı tasarımı ve can alıcı rengi ile tüm dikkatlerin kendine yönelmesini sağlayacak Biggsound Silikon Iphone Hoparlörü Mavi'ye sahip olduğunuz için kendinizi fazlasıyla şanslı hissedeceğinizden eminiz. Bulunduğunuz her ortamda bu sıradışı ürün ile fark yaratmanızda kaçınılmaz.

Müziklerinizi yaklaşık 5 kat daha güçlü ses ile dinlemenin keyfine varmanızı sağlayacak aynı zamanda stand olarak da kullanabileceğiniz Biggsound Silikon Iphone Hoparlörü Mavi'ye sahip olmak oldukça basit! Hediye Fabrikası'ndan hemen siparişinizi oluşturuyorsunuz bu keyifli ürünün tadına istediğiniz her yerde varabiliyorsunuz.


Biggsound Silikon Iphone Hoparlörü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • IPhone unuzun sesini 19,5 Db e yükseltir
  • Herhangi bir güç gereksinimi yoktur
  • Soft Silikon, Iphone 4/4S için geçerlidir.

* iphone ürüne dahil değildir.

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.