X
Hediye Fabrikası » Bebek Hediyeleri » Bebek Malzemeleri İçin Büzgülü Bez Çanta 35x40cm
Bebek Malzemeleri İçin Büzgülü Bez Çanta 35x40cm
Bebek Malzemeleri İçin Büzgülü Bez Çanta 35x40cm
Bebek Malzemeleri İçin Büzgülü Bez Çanta 35x40cm
Bebek Malzemeleri İçin Büzgülü Bez Çanta 35x40cm
Bebek Malzemeleri İçin Büzgülü Bez Çanta 35x40cm
Bebek Malzemeleri İçin Büzgülü Bez Çanta 35x40cm

Bebek Malzemeleri İçin Büzgülü Bez Çanta 35x40cm

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138922
Tavsiye Et >
Cinsiyet:
Erkek Bebek
Kız Bebek
36 karakter yazabilirsiniz.

Yeni evlenen çiftlere ya da yeni anne olan arkadaşa hediye ne alabilirim diye düşünenlere onların işine yarayacak güzel bir armağan öneriyoruz: Bebek Malzemeleri İçin Büzgülü Bez Çanta 35x40cm hediye seçeneği ile sevdiklere vermiş olduğunuz değeri en güzel şekilde onlara göstereceksiniz. Özellikle doğum yapan eşe hediye olarak sipariş edeceğiniz ve üzerinde eşinizin isminin baskılı olacağı bu çanta ile eşinize büyük kolaylık sağlamış olacaksınız. Bu anlamda eşe doğum hediyesi olarak unutulmayacak bir hediye takdim edeceksiniz.

Öte yandan en işe yarar hamile hediye seçenekleri arasında yer alan Bebek Malzemeleri İçin Büzgülü Bez Çanta 35x40cm ile hamile sevdiklere güzel bir jest yapacaksınız. Aranızdaki samimiyeti artıracak olan Bebek Malzemeleri İçin Büzgülü Bez Çanta 35x40cm hediye seçeneği, Hediye Fabrikası tarafından kişiye özel olarak tasarlanmaktadır. Son derece kaliteli malzemelerden üretilmiş olan bu hediye çanta ile sevdiklere büyük kolaylık sağlayacağınızı unutmayın! Oldukça kullanışlı olmasının yanı sıra ayrıca esprili ve komik hediye seçeneği olan Bebek Malzemeleri İçin Büzgülü Bez Çanta 35x40cm, Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor.

Bütün bunların yanı sıra hamile öğretmene hediyeler almak isteyenlerin hiç düşünmeden sipariş etmesi gereken bir ürün olan Bebek Malzemeleri İçin Büzgülü Bez Çanta 35x40cm ile öğretmeninizi aşırı derecede duygulandıracak ve ona vermiş olduğunuz desteği anlamlı şekilde öğretmene göstereceksiniz. Dilerseniz kendiniz dilerseniz de toplu olarak sipariş edeceğiniz bu çanta, öğretmen tarafından kesinlikle her zaman kullanılacaktır. O halde daha fazla beklemeden yeni bebek sahibi olan tanıdıklara Bebek Malzemeleri İçin Büzgülü Bez Çanta 35x40cm hediye seçeneğini armağan edebilir ve onların mutluluğuna siz de ortak olabilirsiniz. En özel hediyeler için her zaman olduğu gibi Hediye Fabrikası'na gelerek sevdikleri şımartın!

Bebek Malzemeleri İçin Büzgülü Bez Çanta 35x40cm'i Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 35 x 40 cm çanta ölçüsü.

  • Ağız kısmındaki kordonlar büzülerek kapatılabilmektedir.

  • Ham pamuk sağlam kumaş malzeme üzerine renkli canlı baskı alınmaktadır.

  • Doğada tamamen çözünebilen çantanız özenle hediye kutusu ile paketlenerek gönderilmektedir.

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.