Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Ahşap Hediyeler » Kişiye Özel Fotoğraf Albümü » Bebek Fotoğraf Albümü 40lı Mavi Renk
Bebek Fotoğraf Albümü 40lı Mavi Renk
Bebek Fotoğraf Albümü 40lı Mavi Renk
Bebek Fotoğraf Albümü 40lı Mavi Renk

Bebek Fotoğraf Albümü 40lı Mavi Renk

24,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136524
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Bebeklerine kavuşan sevdiklerinizin bu tatlı heyecanına küçük bir hediye ile ortak olmayı planlıyorsanız size mühteşem bir hediye önerimiz olacak! Sıradan bebek hediyelerinden çok daha farklı ve kalıcı bir armağan olabilecek Bebek Fotoğraf Albümü 40lı Mavi Renk..

Yeni doğan erkek bebeğe hediye olarak tercih edip ailesine armağan edebileceğiniz bu albüm kulağa biraz sıradan bir hediye gibi gelebilir. Fakat albümü satın alıp içine veya dışına küçük detaylar eklediğiniz vakit bu ürün çok özel bir armağana dönüşecektir. Şöyle ki; erkek bebek için satın alabileceğiniz bu şirin albümü mavi veya beyaz bir tül ile tülleyip üzerine de küçük bir not yazdığınız takdirde hediyeniz hem çok şık hem de anlamlı bir armağana dönüşecektir. Yazdığınız sevgi dolu not ile bu albümün minik bebeğin en güzel fotoğrafları ile dolması gerektiğini ve sonrasında güzel bir anı olarak saklanıp, minik bebeğe her baktığında o güzel anıları ve sizi hatırlatması gerektiğinin notunu düşebilirsiniz. Şirin detaylar ile oldukça hoş bir görünüm sergileyen Bebek Fotoğraf Albümü 40lı Mavi Renk içine tam tamına 40 adet fotoğraf yerleştirilebiliyor. Böylelikle özel ve güzel anlarda çekilen fotoğraflar kalıcı birer anıya dönüşüyor. Dünyaya gözlerini yeni açan minik erkek bebeğin fotoğrafları bebeklikten tibaren birikmiş oluyor ve bu albüm sayesinde düzen içerisinde kalıyor.

Anılar için sevimli bir albüm, yeni doğan hediyesi olarak da güzel bir seçim olabilecek Bebek Fotoğraf Albümü 40lı Mavi Renk'i kaçırmamak adına elinizi çabuk tutmanızı ve sitemizden hemen siparişinizi oluşturmanızı öneririz. Dilerseniz bu sevili albümü çocuğa doğum günü hediyesi olarak veya kendi çocuğunuzun fotoğraflarını koymak için de tercih edebilirsiniz.

 

Bebek Fotoğraf Albümünü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler.

  • 40 tane fotoğrafı yerleştirebileceğiniz bir albüm
  • Özel kapağı sayesinde saklamak çok daha güvenli ve kolay
  • Mavi ve Pembe renk seçenekleri bulunmakta

Ürün Ölçüleri:

17cm x 13,5cm

Renk Seçenekleri: Mavi, Pembe

Paket İçeriği:

1 Adet Bebek Fotoğraf Albümü

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.