X
Hediye Fabrikası » İlginç Ürünler » BeanBoozled Şans Şekeri
BeanBoozled Şans Şekeri
BeanBoozled Şans Şekeri
BeanBoozled Şans Şekeri

BeanBoozled Şans Şekeri

79,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137484
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Birçok insan eğlenceli vakit geçirmenin yolu olarak hobi ve keyif oyunlarını tercih etmektedir. Aileyle veya arkadaşlarla biraraya gelerek oynanan bu oyunlar ile en keyifli vakitlerin geçirildiği kesin. Eğlenceyi paylaşmak adına seçilen bu oyunlar kişilere ve zevklere göre değişkenlik gösterir, sıkıcı zamanlar bu oyunlar sayesinde neşeli anlara dönüşür. Şimdi Hediye Fabrikası olarak sevdiklerinizle geçirdiğiniz zamanları eğlenceye dönüştürecek muhteşem bir oyun ile karşınızdayız; BeanBoozled Şans Şekeri. Özellikle de arkadaşlarınızla birlikteyken oynayabileceğiniz bu oyun benzerlerinden oldukça farklı. Farklılığı içeriğinden ve sıradışı oynama şeklinden kaynaklı. Hem sizi hem de arkadaşlarınızı keyiflendirecek BeanBoozled Şans Şekeri iki türlü duygu yaşatıyor sizlere. İçeriğindeki güzel tatlı şekerler ile mutlu oluyorsunuz garip tatlı şekerler ile iğrenç bir duyguya kapılıyorsunuz. Ve bu tamamen şansınıza kalmış! BeanBoozled Şans Şekeri kutusu içerisinden çıkan çark üzerinde şekerlerin renkleri ile beraber içerebileceği tatlar yer alıyor. ÇArkı çevirdikten sonra ok hangi renkteki şekerde durursa o renkteki şekerlerden birini yemeye karar veriyorsunuz ve seçtiğiniz şekeri ağzınıza atıyorsunuz. Aynı renkteki şekerlerden güzel tatlı veya garip tatlı olanını seçmeniz tamamen şans eseri. Örneğin bu şeker bir yaban mersini tadında da olabilir, bir diş macunu tadında da.. Kötü şansınız sonucu garip tatlı şekeri seçtiğinizde siz kötü duygular içerisine girerken arkadaşlarınızda gülme krizine gireceklerdir :)

Arkadaşlarınızla birlikte veya ailenizle birlikte keyifli zaman geçirerek oynayabileceğinz BeanBoozled Şans Şekeri ile eğlenceyi dip noktalarda yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz. Oyun arkadaşlarınızın güzel tatlı şekeri seçmeleri için ettikleri duaları duymak sizi oldukça keyiflendirecek. Amerika'dan sonra Türkiye'de olan BeanBoozled Şans Şekeri'ne sahip olmak ve sevdiklerinizle keyifli saatlere imza atmak istiyorsanız elinizi çabuk tutun ve sitemizden hemen siparişinizi oluşturun. Dilerseniz farklı ve neşeli bir hediye olarak dostlarınıza/arkadaşlarınıza da armağan edebilirsiniz.

 

BeanBoozled Şans Şekeri'ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

Özellikler:

  • 8 çılgın&garip tat ve aynı görünümlü 8 lezzetli tat
  • Spinner Kutusu yakşaşık 90 JellyBelly tanelerini içerir(100gr)
  • Silindir Şans Kutusu yakşaşık 90 JellyBelly tanelerini içerir(100gr)
  • Tekrar Doldur Poşeti 45-50 arasında JellyBelly tanelerini içerir(54gr)
  • Ürün fıstık içermez
  • GDO kesinlikle içermez
  • Alkol içermez.
  • Domuz ürünleri içermez.
  • Sığır jelatini içermez.

Kutu içerisindeki şekerlerin tadı aşağıdaki gibidir:

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.