X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Kişiye Özel Kalem Setleri » Bayan Öğretmene Öğretmenler Günü Hediye Seti
Bayan Öğretmene Öğretmenler Günü Hediye Seti
Bayan Öğretmene Öğretmenler Günü Hediye Seti
Bayan Öğretmene Öğretmenler Günü Hediye Seti

Bayan Öğretmene Öğretmenler Günü Hediye Seti

69,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135631
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Öğretmenler gününde alınabilecek hediyeler kategorimize harika bir ürün ekledik ve sizlerin beğenisine sunduk; Bayan Öğretmene Öğretmenler Günü Hediye Seti. Bu sene Öğretmenler Günü'nde öğretmeninize alacağınız hediyenizi öğretmeniniz bir ömür unutmasın, sadece O'na özel bir hediye olsun istiyorsanız Hediye Fabrikası'nın öğretmenlerimiz için tasarladığı bu harika set ideal bir seçim olacaktır.

Öğretmeniniz için hazırlatacağınız kişiye özel bu set, sade ve sadece öğretmeninize özel hazırlanacağından yıllarca anlamını koruyacak türden bir hediye olacaktır, eşi ve benzeri başka hiçkimsede olmayacağından el yapımı öğretmenler günü hediyesi ile eşdeğer taşıyacaktır. Sevgili öğretmeniniz için hazırlatacağınız bu harika set kişiye özel öğretmenler günü hediyesi olduğu için ömür boyu saklanabilecek bir hatıra olarak kalıcılığını sürdürecektir. Sizler de öğretmeniniz için çok özel bir hediye arayışı içindeyseniz Bayan Öğretmene Öğretmenler Günü Hediye Seti öğretmeninizin beğenisini kazanacak, diğer hediyelerden çok farklı olduğunu kanıtlayacak türden bir armağan olacak gibi. Kesinlikle hediye listenizin en başına eklemeniz gereken bu alternatif ile çok doğru bir seçim yaptığınızı öğretmeninizin gözlerindeki mutlu ifadeyi görüğünüz vakit anlayacaksınız. Bayan Öğretmene Öğretmenler Günü Hediye Seti; öğretmeninizin kartvizitlerini biraraya toplayacak metal bir kartvizitlikten, en önemli imzalarını atacağı ders notlarını okuyacağı şık bir kalemden ve tüm anahtarlarını biraraya toplayacak bir anahtarlıktan oluşmaktadır. Oldukça kullanışlı olan bu seti değerli öğretmeniniz severek kullanacaktır ve yanından ayırmadığı çok özel  aksesuar haline getireceklerdir.

Sizde öğretmeninize en güzel Öğretmenler Günü hediyesini arıyorsanız; Bayan Öğretmene Öğretmenler Günü Hediye Seti'ni kişiselleştirin, O'na en kullanışlı ve kalıcı öğretmenler günü hediyesini verin. Ve ayrıca 24 kasım öğretmenler günü şiirleri arasından birini seçin hediye paketiniz içine yerleştirin. Vereceğiniz bu öğretmenler günü hediyenizin anlamını ikiye katlayın.

 

Bayan Öğretmene Öğretmenler Günü Hediye Seti Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Ürün Özellikleri:
  • Set içinde 1'er adet kartvizitlik, kalem, anahtarlık vardır
  • Kendi orijinal kutusu ile gönderilir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.