X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Anahtarlık Modelleri » Batmayan Usturmaça Anahtarlık
Batmayan Usturmaça Anahtarlık
Batmayan Usturmaça Anahtarlık
Batmayan Usturmaça Anahtarlık
Batmayan Usturmaça Anahtarlık

Batmayan Usturmaça Anahtarlık

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139067
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Denizi seven ve denizcilikle uğraşan bir sevgiliniz varsa eğer ona alabileceğiniz en anlamlı hediye kesinlikle Batmayan Usturmaça Anahtarlık olacaktır. Bu batmayan anahtarlığı sevgiliniz çok beğenecek ve yanından hiç ayırmak istemeyecek! Gideceği her yerde manevi olarak sizi de götürecek olan sevgiliye alınması gereken en özel hediye seçeneklerinden biri olan Batmayan Usturmaça Anahtarlık ile sevgiliye iyi ki almışım diyebileceğiniz bir hediye takdim edeceksiniz. Bu bakımdan sevgiliye farklı hediye almak isteyenlerin kaçırmaması gereken kullanışlı ve oldukça sıradışı bir hediye seçeneği olacaktır.
Ayrıca erkeğe ne hediye alınır doğum günü için konuşacak olursak, onun karakterine uygun bir hediye seçmek daha doğru bir tercih olacaktır. Bu yüzden denizi seven erkek arkadaşa hiç düşünmeden alabileceğiniz bir hediye olan Batmayan Usturmaça Anahtarlık onu hem eğlendirecek hem de ona güzel bir anı olacaktır. Bundan sonra erkeğe ne hediye alabilirim diye kara kara düşünmeye hiç gerek yok! Öte yandan evlilik yıldönümü hediyeleri erkek için oldukça önemlidir. Kocaya güzel ve unutulmayacak bir hediye almak istiyorsanız Batmayan Usturmaça Anahtarlık hediye seçeneğini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.
Yıl dönümü haricinde erkek eşe doğum günü sürprizleri yaparak ona unutamayacağı bir doğum günü yaşatmayı planlıyorsanız eğer, yüzmeyi ve bilhassa denizi seven eşe Batmayan Usturmaça Anahtarlık'ı armağan ederek onu daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebilirsiniz. Bir nevi çocuklar gibi sevinecek olan eşe aynı zamanda güzel bir anı takdim etmiş olacaksınız. O halde daha fazla beklemeden oldukça sıradışı bir hediye olan Batmayan Usturmaça Anahtarlık hediye seçeneğini Hediye Fabrikası'ndan kolaylıkla sipariş ederek sevgililer günü ya da doğum günü gibi özel günlerde erkek arkadaşa armağan edebilir ve onu son derece mutlu edebilirsiniz.

Batmayan Usturmaça Anahtarlık'ı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ölçüler: Usturmaça 8,cm Uzunluğunda olup, 10cm uzunluğunda bileğe geçebilecek ip halka bulunmaktadır.
  • Batmayan Usturmaça Anahtarlık özel kutusunda ve özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.
  • Usturmaça nedir?: Her tür deniz aracının rıhtım, iskele gibi yerlere yanaşmaları sırasında olabilecek çarpmaları önleyici nitelikte halat, ağaç, lastik, plastik gibi esnek malzemeden yapılmış, sabit veya taşınabilir yastık

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.